Odwołane wydarzenia w Kobierzycach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Liczba zachorowań na COVID-19 rośnie z dnia na dzień w związku z tym wszelkie wydarzenia sportowe i kulturalne na terenie gminy Kobierzyce zostały przeniesione albo odwołane. Tutejsze instytucje będą teraz skupiały się na działalności indywidualnej.

Cały czas na bieżąco kontrolujemy sytuację w naszym kraju. Ograniczamy działalność sportową, ale ona trwa. Idziemy w kierunku zajęć indywidualnych – karate, jogi lub cross fitu – mówi Maja Muszyńska, dyrektor Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Postanowiliśmy odwołać październikowe wydarzenia – Baśniowy Wieczór w Bibliotece oraz Koncert Pamięci Anny Jantar – przekładamy je na początek przyszłego roku – dodaje Maria Bokun, dyrektor Kobierzyckiego Ośrodka Kultury.

Pandemia już dawno pokrzyżowała plany obu instytucji, zwłaszcza jeśli chodzi o coroczne wydarzenia.

W tym roku wiele imprez, które planowaliśmy się nie odbyło. Udało się zorganizować rajd rowerowy i to w zasadzie tyle. 10. edycja zawodów karate, sobota bokserska czy turniej piłkarski te wydarzenia czekają na przyszły rok – wyjaśnia dyrektor KOSiR-u.

Zajęcia, które nadal trwają są jednak prowadzone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

– Póki co prowadzimy wszystkie zajęcia, według wytycznych GIS-u. Dezynfekcja, maseczki i dystans – przestrzegamy tego surowo – podsumowuje dyrektor KOK-u.

Wszelkich informacji dotyczących bieżących wydarzeń zarówno Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, jak i Kobierzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji należy szukać na stronach internetowych lokalnych instytucji.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy