Opłatomat w Urzędzie Gminy Kobierzyce. Opłaty szybko i bez kolejki

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Gmina Kobierzyce wychodzi naprzeciw mieszkańcom - dlatego w Urzędzie Gminy stanął pierwszy opłatomat. To specjalne urządzenie, w którym mieszkańcy mogą zapłacić za wszelkie należności. Jest intuicyjne i pozwala zaoszczędzić czas, nie stojąc w kolejce.

W opłatomacie mieszkańcy mogą zapłacić podatki i wszelkiego rodzaju opłaty, na przykład za czynsz mieszkaniowy. Płacić można kartą i gotówką.

– Jest wygodne, szybkie i przede wszystkim ułatwia bardzo obsługę w Urzędzie Gminy. Polecam każdemu, kto ma jakieś należności do zapłacenia. Jest intuicyjne, tak jak zwykły bankomat, z którego regularnie wypłacamy pieniądze, w związku z czym warto spróbować skorzystać. Polecam – mówi Żaneta Wróbel, mieszkanka Gminy Kobierzyce.

Wystarczy mieć ze sobą decyzję z kodem kreskowym lub wpisać dane z numerem PESEL.

– Wszelakie podatki, opłaty za śmieci, wszelakie opłaty związane też z wypisem i wyrysem, rzeczy, które musimy zapłacić w Urzędzie Stanu Cywilnego. Tak że bez problemu. Opłaty takie typowo nasze urzędowe. Wybieramy w menu, jaką opłatę chcemy uiścić. Wpisujemy swoje imię, nazwisko, swoje dane. Potrzebne jest też posiadanie swojego dowodu osobistego, bo tam mamy też numer PESEL, wpisujemy datę, wpisujemy kwotę, a kartą bądź gotówką jesteśmy w stanie tutaj uiścić opłatę. Bez problemu też wygenerować potwierdzenie, żebyśmy mieli pewność, że taka opłata wpłynęła do nas – mówi Marta Stachów, referat ogólny i spraw obywatelskich UG Kobierzyce.

Dzięki korzystaniu z opłatomatu, nie trzeba stać w kolejce i co ważne – należności można zapłacić także poza godzinami pracy Urzędu Gminy Kobierzyce.

– Zdecydowanie tak. Poszliśmy o krok do przodu. W godzinach pracy urzędu, jeżeli ktoś ma problemy, to tutaj pracownicy na pewno pomogą. Natomiast jest to tak proste urządzenie w obsłudze, że takich kłopotów raczej nie będzie. Natomiast po godzinach pracy, jeżeli urząd jest już nieczynne, tutaj jest ochroniarz. Zapraszamy do wejścia B. Po powiedzeniu, że chcemy uiścić opłatę, ochroniarz wpuści tutaj, można na spokojnie 24 godziny na dobę taką opłatę uisicić- mówi Marta Stachów, referat ogólny i spraw obywatelskich UG Kobierzyce.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy