Ostatnia szansa na warsztaty z programowania

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Koduj z Gigantami Programowania jeszcze przez tydzień! Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci zostały przedłużone, właśnie ze względu na duże zainteresowanie. To akcja edukacyjna skierowana w stronę najmłodszych, która ma pokazać im, ale także ich rodzicom, że spędzanie czasu przy komputerze to nie tylko rozrywka.

My pokazujemy, że można te elementy przekuć troszeczkę na inną edukacyjną ścieżkę. Wydaje mi się, że warto to zrobić. Żeby rodzice pokazali dzieciom inny świat, że komputer nie tylko służy do rozrywki, że można tę rozrywkę przekuć w coś innego – mówi Adrian Czechowski, trener Gigantów Programowania.

Dołączyć do zajęć można w każdej chwili. Grupy składają się z kilku osób i nauczyciela/trenera, który koordynuje działania, a w razie wątpliwości pomaga uczestnikom.

W wirtualnej klasie nauczania spotykamy się. Instruktorzy mają dostęp do ekranu dzieci, więc mogą sobie zajrzeć, czy uczestnik nie popełnia jakiegoś błędu lub nie potrzebuje pomocy. Na bieżąco kontrolujemy, co się dzieje – dodaje Adrian Czechowski, trener Gigantów Programowania.

Warsztaty z programowania to połączenie rozrywki i edukacji. Na koniec dzieci mogą przetestować stworzoną przez siebie grę. Co jest potrzebne, żeby wziąć udział w zajęciach?

Poza komputerem i dostępem do internetu, jest kilka programów, które trzeba będzie zainstalować, żeby wziąć udział w zajęciach, w zależności od kursu, ale staramy się wybierać te programy, które są dostępne online – podsumowuje Adrian Czechowski, trener Gigantów Programowania.

Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie giganciprogramowania.edu.pl.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy