Otwarcie sezonu Błękitnej Laguny

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Lato zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej osób korzysta z uroków pięknej pogody. Czy mieszkańcy Siechnic czekają na otwarcie Błękitnej Laguny?

Mieszkańcy zapytani o otwarcie sezonu na kąpielisku, jednogłośnie stwierdzili, że przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, jest to niezbędny element lata.

Kąpielisko Błękitna Laguna powstało trzy lata temu. Z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród mieszkańców Siechnic. Tym razem ze względu na pandemię COVID-19 nawet działalność kąpieliska będzie wyjątkowa. 

Bywając w tej okolicy od kilku tygodni widzę ogromną liczbę użytkowników. Chciałbym podziękować, że zachowują się odpowiedzialnie – mówi Milan Ušák, Burmistrz Siechnic.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu, gmina Siechnice podejmuje działania, które pozwolą otworzyć kąpielisko tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

 – Spółka prowadzi postępowanie w celu znalezienia firmy, która zapewni usługi ratowników. Również wyłaniana jest firma ochroniarska. Obiekt , ze względu na sytuacje, jest teraz o wiele częściej patrolowany – podsumowuje burmistrz.

 Burmistrz Siechnic Milan Ušák, przewiduje, że sezon Błękitnej Laguny rozpocznie się w lipcu.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy