Pchli targ w Centrum Historii Zajezdnia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Sprzedać, kupić lub wymienić można będzie już w najbliższą niedzielę na pchlim targu w Centrum Historii Zajezdnia. Jest to taki targ rzeczy używanych lub takich, które zalegają państwu w domach. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny a zaproszony jest każdy.

Jesteśmy w miejscu, które chyba bardzo dobrze odpowiada temu, o czym chcę powiedzieć. Mamy tutaj konfrontacje najróżniejszych przedmiotów tych, które tutaj były we Wrocławiu i tych, które przyjechały tutaj w 1945 roku i nieco później. Także tych przedmiotów jest tutaj rzeczywiście bogaty zbiór i podobne rzeczy można spotkać u nas na pchlim targu. Organizujemy cykliczne takie spotkania – mówi Juliusz Woźny, Centrum Historii Zajezdnia.

Myślę, że tu rzecz nie tylko w handlu, ale w tym, że spotykają się ludzie, którzy mają często sobie wiele do powiedzenia. Jest jakaś wymiana, z jednej strony biznesowa, ale z drugiej też ciekawe międzyludzkie kontakty. Za tym serdecznie zapraszam na pchli targ już w najbliższy weekend – dodaje Juliusz Woźny.

Proszę śledzić nasze ogłoszenia internetowe Centrum Historii Zajezdnia. Jesteśmy bardzo łatwo osiągalni. W związku z tym zapraszamy nie tylko do zwiedzania muzeum, ale też możemy troszeczkę poczuć się jak kiedyś na dawnym szaberplacu we Wrocławiu – zaprasza Juliusz Woźny, Centrum Historii Zajezdnia.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy