Pewna wygrana KPR-u Kobierzyce na rozpoczęcie sezonu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Piłkarki KPR-u Kobierzyce pewnie rozpoczęły sezon od wygranej 45:22 z Ruchem Chorzów. Po meczu wójt gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik jeszcze raz podziękował zespołowi za sukcesy z ubiegłych rozgrywek.

-Super gra w ataku, jak i w obronie. Widać, że bardzo dobrze przepracowałyśmy okres przygotowawczy i dzisiejsze spotkanie to pokazało – mówi Edyta Majdzińska, trenerka KPR-u Kobierzyce.

-Nowy start do nowego roku w lidze. Takiego wyniku jeszcze nie było, to jest rekord u nas, nie wiem, czy nie przypadkiem w lidze również. Piękny wynik, oby było tak dalej, ale niech wygrywają dwoma, trzema bramkami wszystkie mecze. Natomiast to był faktycznie mecz bardzo fajny. Taki wynik pójdzie w świat – mówi Ryszard Pacholik, wójt Gminy Kobierzyce.

-Niesamowita inwestycja, wesoła, wspaniała i dzisiaj z takim wynikiem to już w ogóle nie wiadomo co powiedzieć, bo wynik wspaniały. Widać, że postęp jest ciągle w tym zespole, widać ducha walki. Także ja jestem pełen nadziei na to, jak zakończymy ten sezon – mówi Piotr Kopeć, zastępca wójta Gminy Kobierzyce.

-My oczywiście zakładamy sobie zdobycie medalu w tym sezonie tak, jak w poprzednich. Zobaczymy, jaki będzie poziom gry w Superlidze, zobaczymy jaki to krążek będzie. Natomiast ambicje mamy medalowe jak najbardziej- mówi Edyta Majdzińska, trenerka KPR-u Kobierzyce.

-Warto zawodniczki nagrodzić, bo faktycznie poprzedni sezon to było trzecie miejsce w lidze. Natomiast zdobyły dziewczyny oczywiście Puchar Polski po raz pierwszy w historii naszej gminy. Rzadko się zdarza, żeby gmina wiejska zdobywała Puchar Polski. Także dzisiaj podziękowałem im za to i życzyłem sukcesów w tym roku i w kolejnych latach. Piłka ręczna w Kobierzycach pięknie kwitnie. Dziewczyny pięknie grają, kibice dopisują i myślę, że na każdym meczu tu będzie komplet kibiców i podziękowałem dzisiaj za fantastyczny wkład – mówi Ryszard Pacholik, wójt Gminy Kobierzyce.

-Bardzo miła okoliczność. Cieszę się, że wszyscy zauważają nasze sukcesy. Poprzedni sezon to naprawdę bardzo wielkie osiągnięcie, szczególnie zdobycie Pucharu Polski. To myślę, że jest to historia tworzona w Kobierzycach – mówi Edyta Majdzińska, trenerka KPR-u Kobierzyce.

-To oczywiście są zawsze też i pieniądze, bo to jest normalne. Staramy się jednak być z nimi i jakby być na ich potrzeby i to myślę, że jest najważniejsze. Najważniejsze, że jesteśmy razem tutaj i razem się bawimy, cieszymy i świętujemy zwycięstwo – mówi Piotr Kopeć, zastępca wójta Gminy Kobierzyce.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy