Pierwszy kierunek w 100% online na WSH

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W Wyższej Szkole Handlowej można studiować innowacyjne, pierwsze takie na świecie studia realizowane w 100% online. Mowa o kierunku MBA Robotyzacja Procesów Biznesowych. Absolwenci tego kierunku mogą znaleźć pracę w firmach na całym świecie.

– 100% online oznacza, że studia realizowane są poprzez platformy internetowe takie, jak np. teams, zoom, dzięki czemu naszym odbiorcą może być każda zainteresowana osoba na całym świecie – mówi dr Aneta Szymańska, dyrektor programu MBA w Wyższej Szkole Handlowej.

Studia MBA, to przede wszystkim inwestycja w przyszłość. Przyszli żacy otrzymają potrzebną wiedzę od najlepszych praktyków w tym zawodzie, a także mogą poszerzyć swoją sieć kontaktów, korzyści maja także wymiar finansowy.

– Jeżeli popatrzymy na ostatnią edycję badania wynagrodzeń, to całkowita mediana wynagrodzenia studentów MBA wynosiła 12 tys. złotych – podkreśla Paweł Florkiewicz, Marketing Project Manager w firmie Techland.

Czyli absolwenci MBA zarabiają więcej. Program studiów polega na połączeniu praktyki z różnych obszarów robotyzacji procesów biznesowych.

– Na tych studiach nasi kursanci, będą uczyć się nie tylko tego, jak skutecznie przygotować firmę, jak ją zrobotyzować, ale także jak skutecznie prowadzić komunikację w firmie – dodaje Paweł Florkiewicz, Marketing Project Manager w firmie Techland.

– Wraz z innymi specjalistami będziemy się dzielić naszym doświadczeniem z zakresu analizy i przygotowania procesów biznesowych pod kątem automatyzacji. Budowania, testowania wdrażania robotów na produkcję – mówi Tomasz Tybor, director w firmie Symphony.

Obecnie każda korporacja poważnie myśli o oszczędnościach, a robotyzacja jest jednym z narzędzi, które pozwala zaoszczędzić pieniądze. Studia trwają 10 miesięcy, na które składa się 240 h, zajęć odbywających się w weekend.

– Obecnie myślimy również o systemie hybrydowym, iż jeżeli ktoś będzie chciał, to również będzie mógł stacjonarnie poczuć się wybranych przedmiotów – dodaje dr Aneta Szymańska, dyrektor programu MBA w Wyższej Szkole Handlowej.

Oferta studiów MBA Robotyzacja Procesów Biznesowych jest innowacyjna i przełomowa. Zapisać się na zajęcia można na stronie Wyższej Szkoły Handlowej.

 

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy