Pierwszy taki chór społeczny rekrutuje!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Fundacja Jubilo tworzy pierwszy taki chór społeczny we Wrocławiu. Fundacja chce stworzyć pomost pomiędzy mieszkańcami miasta a muzyką.

Fundacja Jubilo pragnie stworzyć głos Wrocławia i do tego projektu zaprasza wszystkie chętne osoby.

– Obcokrajowców i Polaków, a także ludzi starszych, młodszych, osób z niepełnosprawnościami dlaczego nie? Zależy nam, żeby zaspokoić potrzeby takiej grupy, a nie szkolić kolejną grupę wokalistów – mówi Aleksandra Gronowska, fundacja Jubilo

Chór społeczny ma otwierać wrocławian na spotkanie ze sztuką. Aby w nim śpiewać nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie.

– Zajęcia będą prowadzone po angielsku i po polsku. Chcemy spotkać jak najwięcej osób i zbudować relacje pomiędzy różnymi kulturami – podkreśla Diego Pileggi, fundacja Jubilo.

Zajęcia będą trwały do dwóch godzin, a rozpoczynać je będzie rozgrzewka ciała. Nie będą, to jednak klasyczne zajęcia wokalne.

– Proszę się nie bać, to nie będą takie zajęcia, gdzie będziemy grać na pianinie i śpiewać mi, mi, mi, la, la, la, co większość ludzi przeraża. Będą to zajęcia zdecydowane na to, aby się dobrze bawić i otwierać głos – zaznacza Aleksandra Gronowska, fundacja Jubilo.

Chór będzie także aranżował własne utwory i treści. Rekrutacja trwa.

– Zapisy są otwarte. Rekrutacja trwa. Pierwsze zajęcia 11 marca. Zaczynamy powali otwierać się na muzykę – Diego Pileggi, fundacja Jubilo.

Zapisy można znaleźć na stronie fundacji Jubilo.