Po przerwie Aquapark Wrocław znów otwarty

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Aquapark Wrocław jest ponownie otwarty, po kilku miesiącach przerwy. W tym czasie w środku zaszło wiele zmian. Dla mieszkańców dostępne są wszystkie cztery strefy, które znajdują się w parku wodnym, czyli baseny rekreacyjne, basen sportowy, saunarium oraz strefa fitness.

W okresie ostatnich siedmiu miesięcy zamknięcia obiekt przeszedł gruntowne modernizacje w zakresie niecek, dlatego że wyremontowaliśmy tak naprawdę ¾ obiektu. Mamy wyremontowany basen pływacki, basen sportowy. Gruntownie zmodernizowaliśmy również leniwą rzekę. Powstała wokół niej taka prawdziwa tropikalna wyspa. W związku z powyższym, można powiedzieć, że obiekt po 12 latach jest na nowo przygotowany do przyjęcia gościmówi Kornel Kępiński, dyrektor zarządzający Aquaparkiem Wrocław.

Warto przypomnieć, że na terenie Aquaparku obowiązują określone zasady bezpieczeństwa.

Kąpmy się tylko i wyłącznie w miejscach strzeżonych. Stosujmy się do poleceń ratowników. Oni są na basenach i na kąpieliskach tylko i wyłącznie dla naszego bezpieczeństwa. Nie po to, by nam utrudniać życie czy uprzykrzać odpoczynek, ale właśnie dla bezpieczeństwamówi Mariusz Żyłka, kierownik strefy rekreacyjnej.

Jak ktoś na wodzie czuje się niepewnie lub nie umie pływać, to w aquaparku jest możliwość zapisania się na kurs nauki pływania.

Naukę pływania prowadzimy właściwie dla wszystkich grup wiekowych. Od czwartego miesiąca – wtedy są to zajęcia oswajające z wodą – do najstarszych kursantów, nawet do 80 lat. Więc naprawdę nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się pływaćmówi Mariusz Żyłka, kierownik strefy rekreacyjnej.

Po otwarciu Aquapark Wrocław nadal będzie funkcjonować w zaostrzonym rygorze sanitarnym wraz z limitem miejsc.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy