Poczuj lato w nowej strefie aquaparku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Aquapark Wrocław to jeden z większych parków wodnych w Polsce. Od 28 lipca powiększa się o kolejna strefę.

Dwa miesiące temu Wrocławski Park Wodny ogłosił informację dotyczącą budowy dwóch basenów zewnętrznych. Powiększenie obiektu było uwarunkowane ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, dla których to strefa została rozbudowana.

W tym roku wyjątkowo wielu wrocławian spędza wakacje w mieście, więc bardzo nam zależało, aby ta nowa inwestycja została oddana jak najszybciej — mówi Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia.

Od strony ulicy Petrusewicza powstało letnie wejście do parku wodnego, który prowadzi do nowego, zewnętrznego basenu rekreacyjnego dla dorosłych i młodzieży oraz brodzika ze zjeżdżalnią dla najmłodszych.

Oprócz tego rozbudowana została strefa wypoczynkowa znajdująca się przy Wzgórzu Andersa, gdzie będzie można posiedzieć na leżakach oraz skorzystać z letniego baru z przekąskami i napojami.

Wybierając się do aquaparku należy jednak pamiętać o obostrzeniach.

Po to ten teren powiększyliśmy, żeby móc przyjmować więcej klientów. Obostrzenia zostały ostatnio złagodzone z 50 procent szafek do 75, ale i tak przy każdej strefie kasowej mamy kamery termowizyjne, które sprawdzają dokładnie temperaturę gości — wyjaśnia Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

Nowa inwestycja jaką jest rozbudowa Aquaparku Wrocław kosztowała 11 milionów złotych.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy