Policjanci poszukują sprawcy wypadku przy ul. Królewieckiej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Od kilku dni policjanci poszukują sprawcy wypadku przy ul. Królewieckiej we Wrocławiu. Przypomnijmy, że do tego zdarzenia doszło 29 listopada około godziny 19.00. Osoba kierująca pojazdem audi na przejściu dla pieszych potrąciła kobietę z psem. Niestety, nie udzielając kobiecie pierwszej niezbędnej pomocy medycznej, oddaliła się z miejsca zdarzenia.

31-letnia kobieta przechodząc przez jezdnię, korzystając z oznakowanego przejścia dla pieszych, została potrącona przez kierującego osobowym audi. W stanie bezpośrednio niezagrażającym życiu trafiła do szpitala. Jednocześnie na miejscu pracowali policjanci z ruchu drogowego, ale także policjanci pionu kryminalnego – opowiada o zdarzeniu sierż. Aleksandra Rodecka, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca wypadku poruszał się srebrnym audi A4 z angielskimi numerami rejestracyjnymi. Samochód został odnaleziony przez policjantów w dniu zdarzenia na jednej z wrocławskich ulic. Wykonanie oględzin przez mundurowych potwierdziło obecność uszkodzeń, które mogły powstać w konsekwencji wypadku drogowego.

Na ulicy Warmińskiej został porzucony pojazd osobowy marki audi. Na chwilę obecną prowadzone są dalsze czynności mające na celu ustalenie i namierzenie sprawcy tego zdarzenia – dodaje sierż. Aleksandra Rodecka.

Porzucony pojazd został zabezpieczony przez funkcjonariuszy procesowo, ale sprawca wypadku nadal jest poszukiwany. W celu szybkiej identyfikacji kierowcy zdjęcia pojazdu zostały opublikowane na stronie Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Apelujemy do wszystkich, jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat tego, kto jest sprawcą tego zdarzenia oraz gdzie ta osoba może się znajdować, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 87 143 80 oraz 47 87 141 41. To są numery telefonów bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna, z którego policjanci prowadzą czynności w tej sprawie. Można również zadzwonić na numer alarmowy 112. Także apelujemy do wszystkich, jeżeli ktokolwiek ma informacje, bardzo prosimy o pomoc w namierzeniu i zatrzymaniu sprawcy tego zdarzenia – apeluje sierż. Aleksandra Rodecka, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Zobacz również

Od rozkładu jazdy 2023/2024 zmienia się schemat połączeń kolejowych na Dolnym Śląsku. Większość podróżnych będzie podróżować po liniach o tym samym numerze, jednak wprowadzone zmiany porządkują numerację linii w pociągach Kolei Dolnośląskich i Polregio.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy