Pomoc ponad podziałami

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Posłanka Lewicy zajmie się problemami mieszkańców. Będzie pomagać poszkodowanym oraz tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Na początku epidemii koronawirusa, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk uruchomiła Poselską Pomoc Pracowniczą — ośrodek wsparcia dla pracownic i pracowników poszkodowanych przed kryzys i nieuczciwych pracodawców. Teraz posłanka Lewicy rozszerza działalność interwencyjną biura.

W trakcie epidemii przekształciłam moje biuro poselskie w centrum pomocy. Udało się zainterweniować w kilkuset przypadkach łamania praw pracowniczych, część z tych interwencji zakończyła się sukcesem. Dlatego dzisiaj zdecydowałam się na rozszerzenie działalności biura —mówi Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, posłanka Lewicy.

Od teraz każdy mieszkaniec, bez względu na poglądy polityczne, będzie mógł skorzystać z pomocy biura poselskiego, które zajmie się zarówno problemem zanieczyszczania środowiska, jak i brakiem tolerancji oraz mową nienawiści. 

Rozszerzamy działalność. Nie zostawimy nikogo, kogo prawa będą łamane. Każdy może się do nas zgłosić — dodaje Karol Perkowski, aktywista 

W jaki rzeczywisty sposób posłanka będzie rozwiązywała problemy mieszkańców Wrocławia?

Będzie to pomoc prawna, porady prawne. Mamy zespół prawników, który nam w tym pomoże. Chciałabym, żeby biuro było taką bezpieczna przestrzenią, w której osoby pokrzywdzone mogłyby znaleźć pomoc i wsparcie — wyjaśnia Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Biuro Interwencji Obywatelskiej będzie dostępne dla mieszkańców w poniedziałki i środy oraz mailowo.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy