Pomóż dzieciom chorym na raka. Kup choinkę w “Choinkowym Lesie”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Mikołaj za nami, w sklepach słychać kolędy, więc to czas, by pomyśleć o choince. A jeśli myślimy o choince to tylko naturalnej - bo jest ekologiczna, nie rozkłada się 300-400 lat i nie tylko ładnie pachnie, ale też zanim trafi do naszego domu przez 8-9 lat produkuje tlen. A jeśli myślimy o kupowaniu choinki to trzeba to zrobić sensownie, czyli np. w „Choinkowym Lesie”, gdzie 10 zł. z każdej choinki przeznaczone jest dla dzieci, które walczą z chorobą nowotworową.

Jaka choinka będzie?

Jak największa, oczywiście: 3,5 m najmniej. To majątek zapłacicie! Święta są tylko raz w roku, prawda? Ale czy wie Pan, że 10 zł z każdej choinki jest przeznaczone dla dzieci, które walczą z rakiem? Dlatego też tutaj przyjechaliśmy. Żeby wspomóc dzieci – zaznacza w rozmowie z naszą reporterką Janusz Szczęsny z Wrocławia.

Pomagamy już 5 rok z rzędu, dlatego, że warto pomagać, ponieważ nie wszyscy w życiu mają tyle samo szczęścia – mówi Rafał Bajgiel, ,,Choinkowy Las” we Wrocławiu, pomaga chorym dzieciom.

,,Jestem Ola, mam 10 lat. Uwielbiam tańczyć, jak dorosnę, będę gimnastyczką. Niestety teraz jestem chora, muszę być w szpitalu, muszę mieć przeszczep i muszę wyzdrowieć” – słyszymy w spocie Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Jaką choinkę ma Pan u siebie w domu i jaką Pan poleca? Jeszcze nie wiem, ale na ogół jednak jodłę kaukaską w ostatnich latach, z racji tego, że nie gubi tak igieł jak świerki. No i najpiękniej wygląda – dodaje Bajgiel.

Zawsze jodła, żeby dłużej stała. Żeby igły nie opadały? Tak, właśnie. A wie Pani, że jak Pani tutaj kupuje, to wspiera Pani Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową? Tak, właśnie słyszałam, więc bardzo dobrze, bardzo się cieszę. 10 zł z każdej choinki idzie dla dzieci.No to jest niedużo względem tego, co tutaj stoi, a wydaje mi się, że wszystko może pomóc – zaznacza w rozmowie z reporterką Karolina z Wrocławia.

Podczas 4-letniej działalności wspólnie udało się nam zebrać ponad 60 tys. zł. Przede wszystkim są przeznaczone na leczenie dzieci, na wsparcie psycho-społeczne rodzin, które znalazły się ze względu na chorobę nowotworową w trudniej sytuacji życiowej i na rozmaite programy prowadzone przez naszą fundację, czyli na Kampanię Złotej Wstążki, na Kampanię ,,Podaruj Rozwój”, na Kampanię ,,Mama ma siłę”. To są wszystko projekty, które prowadzi nasza fundacja, a których celem jest pomoc dzieciom z chorobą nowotworową, pomoc ich bliskim, żeby ten trudny czas, który stanowi choroba nowotworowa, przeszli i razem i udało im się razem wyjść z tej ciężkiej sytuacji życiowej i wyjść z choroby – mówi Rafał Różewicz, Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Ładne choinki? Piękne. Ja co roku tutaj kupuję. Wie Pani, że każda choinka to 10 zł dla chorujących dzieci? Widziałam. Super, superinicjatywa, bardzo się cieszę, tak że tym bardziej jestem zadowolona, że kupuję tutaj w tym miejscu – chwali akcję Dorota z Wrocławia.

,,Pomóż dzieciom z Przylądka Nadziei” – prosi Ola, bohaterka spotu fundacji.

Najnowsze wiadomości

Najnowsze programy