Ponad 200 kilometrów pływania za Adrianem Kosterą. Do Wyzwania 365 Triathlon dołączają kolejne osoby

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Adrian Kostera swoje Wyzwanie365 Triathlon rozpoczął we Wrocławiu 1 czerwca. Teraz pływa na zalewie w Stradomi Wierzchniej, gdzie codziennie pokonuje 18 kilometrów. Adrian złamał już barierę 200 kilometrów i jak sam podkreśla, wszystko idzie zgodnie z planem.

– Kiedy pływam tutaj 9 godzin, to w każdej chwili, w każdej jednej sekundzie jestem szczęśliwy. Kiedy wracam do domu i idę spać, to jestem mega dumny z siebie i szczęśliwy z tego, że zrobię coś fajnego. I fajnie mi mija czas w ciągu dnia. Kiedy rano się budzę, to budzę się z entuzjazmem i mega szczęśliwy, że mogę znów tutaj przyjść i to kontynuować, poznawać ludzi, czerpać inspirację. Gdy czytam Wasze komentarze, to dodatkowo jestem mega zmotywowany – mówi Adrian Kostera, bije Rekord Guinnessa w Triathlonie.

Do końca etapu pływackiego Adrianowi zostało mniej niż 1000 kilometrów. Kończąc dzień 13. miał na liczniku 236 kilometrów.

– Do tej pory wszystko, jeżeli chodzi o organizację, jest w porządku, tak, jak żeśmy przewidywali. Bieżące problemy rozwiązujemy na bieżąco razem z Adrianem i z gminą Syców, która jest tutaj i nas gości, więc na razie chcemy, żeby było tak zawsze. Na razie Adrian jest zadowolony. Akwen jest piękny, ludzie dopisują zarówno tu na brzegu, jak i w wodzie, dołączają do Adriana, więc jesteśmy zadowoleni – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Wyzwania365 Triathlon.

Każdy dzień Adriana to kolejne 18 kilometrów. Po czterech pętlach, a więc kilometrze jest czas na krótką przerwę i jedzenie. To bardzo ważne, bo teraz Adrian spala około 7 tysięcy kcal, więc je w dzień… i w nocy.

– Co godzinę mniej więcej automatycznie się budzę i coś zjadam, np. puszkę ryby, dwa plasterki sera, ogórka – mówi Adrian Kostera, bije Rekord Guinnessa w Triathlonie.

Razem z Adrianem pływają także inni. Do wyzwania cały czas można dołączać i pływać z Adrianem w sobotę i niedzielę. Obecny rekord to 25 osób w ciągu dnia, które towarzyszyło Kosterze.

– Podziękowania dla wszystkich, którzy dołączają, bo naprawdę sprawia to, że nabiera to sensu. Bo co może w ogóle sprawić, że ktoś jest w stanie tyle pływać? Jest w stanie zmusić się jakoś wewnętrznie do tego, żeby 9 godzin każdego dnia to robić? I takiego czegoś nie można znaleźć w sobie, bo w sobie można najczęściej znaleźć lenistwo, wymówki, ból. Ale ja takie rzeczy potrafię znaleźć u innych – mówi Adrian Kostera, bije Rekord Guinnessa w Triathlonie.

– Zagadywał parę razy. Płynąłem mu cały czas na nogach. Jak się płynie za kimś, to jest dużo łatwiej, bo człowiek przed tobą rozbija ci fale i można się tak po prostu podczepić jakoś na jego barkach i iść do przodu. Tak że staram się mu dotrzymywać kroku. Na początku było łatwo, ale ostatnie kółko już trochę mi odpłynął – mówi Jakub Łączniak, uczestnik Wyzwania365 Triathlon.

– Powiem szczerze – ciężka robota czeka Adriana. Życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, wierzę w to, że osiągnie zamierzony efekt – mówi Przemysław Markowski, uczestnik Wyzwania365 Triathlon.

Jutro przed Adrianem kolejny dzień i kolejne 18 kilometrów.

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy rozmawiają z uczestnikami między innymi na temat tego, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy