Port Popowice otwarty

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Najbardziej wyczekiwana inwestycja developerska przekazuje pierwsze klucze mieszkańcom. Prace wykończeniowe trwają w najlepsze, a na stronach internetowych pojawiają się oferty najmu mieszkań w Porcie Popowice.

Pan Krzysztof zakupił mieszkanie z pierwszego oddanego budynku i w dwóch pokojach wraz z ojcem i wujkiem prowadzą wykończenie by mógł w ciągu trzech tygodni zamieszkać pod nowym adresem.

-Będę przeprowadzać się do końca stycznia bo muszę opuścić mieszkanie które wynajmuję. Będę mieszkać w niewykończonym mieszkaniu, ale przynajmniej na swoim. Jestem zadowolony, lokalizacja jest bardzo dobra. Może trochę będzie jeszcze hałasu z budowy, ale podoba mi się tutaj- cieszy się pan Krzysztof

Nie trzeba kupować, można wynająć. Za wynajem kawalerki trzeba zapłacić od 1700- 2000 zł za ok 20 metrowe mieszkanie. Za większy metraż, ok 29-49 m2 najem będzie kosztować od 3300- 4200 zł. W Porcie Popowice dostępne są mieszkania od 20- 170 m2.

-Jacek Jędrzejec, agent nieruchomości wyjaśnia, że duże mieszkania raczej są nabywane na cele prywatne, a mniejsze o metrażu ok 50 m2, raczej inwestycyjnie. Inaczej wygląda sprawa poza centrum miasta, na obrzeżach miasta dominują zakupy mieszkaniowe na cele prywatne. Najczęściej zakupy są na kredyt, czasem tylko gotówkowe.

Wizualizacje zachęcają koncepcją osiedla gdzie jest wszystko. W dalszych planach powstać mają miejsca usługowe i rekreacyjne. Uregulowane wybrzeże historycznego portu ma być miejscem spotkań społeczności wśród zieleni, a trasy przy wałach i parkach pozwolą na długie spacery. Port Popowice według agentów nieruchomości jest luksusową lokalizacją bo to centrum miasta.

– Centrum nazywamy to wszystko co jest 10 min od rynku. Inwestycyjnie są to najlepsze miejsca. Ktoś kto pracuje w centrum nie musi się od niego oddalać by wrócić do domu, może dzięki temu korzystać z całego zaplecza jakie oferuje miasto, mówimy tu o restauracjach, barach, kinach- wyjaśnia Jędrzejec

Deweloper obiecuje, że na koniec będzie jak spełnienie marzeń. Inwestycja ostatecznie zapewnić ma wszystko, choć budowa ma jeszcze potrwać ok 10 lat.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy