Poświętujmy komuś święta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym nasze serca otwierają się na drugiego człowieka. To dobry moment, żeby się zatrzymać i zwrócić uwagę na innych. Z pomocą przychodzi akcja Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego – Poświętujmy komuś święta.

To coroczna akcja Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, w której zachęcamy wrocławian do tego, aby składali sobie życzenia świąteczne. Nie tylko rodzinie i bliskim, ale także nieznajomym i sąsiadom. Wszystko po to, aby dobrze przeżyć nadchodzące święta – mówi Beata Nawrotkiewicz, WCRS. 

Aby umilić komuś nadchodzące święta, czasem wystarczy się uśmiechnąć albo na przykład podzielić się z sąsiadem słodkim wypiekiem. 

Można było skorzystać także z naszych kartek bożonarodzeniowych. Kartki są bezpłatne, było kilka wzorów. Można było je zabrać i dowolnie wypisać. Wysłać pocztą albo własnoręcznie wręczyć – dodaje Beata Nawrotkiewicz, WCRS. 

Kartek było około 9 tysięcy. Można było  dostać za darmo we Wrocławskim Centrum Seniora, Przestrzeni Trzeciego wieku oraz w Przejściu Dialogu.

– To jest taka wspólna przestrzeń dla każdego. Do pracy i nie tylko. Niezależnie od wieku czy narodowości. Jest kilka stref, na przykład strefa zielona. Bardzo przyjazna przestrzeń otwarta dla każdego – podsumowuje Beata Nawrotkiewicz, WCRS. 

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy