Potańcówka na rolkach przy ul. Lotniczej we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W najbliższy piątek 18 sierpnia we Wrocławiu odbędzie się pierwsza potańcówka na rolkach Skate Night Wrocław. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.00 przy ul. Lotniczej 72. W programie konkursy, warsztaty zarówno dla dorosłych, jak również dzieci. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Mamy lato w naszym pięknym mieście, widzimy dużo amatorów rolek i wrotek, którzy jeżdżą po ulicach Wrocławia, więc stwierdziliśmy, że chcemy zorganizować dla nich coś ciekawego. Podobne potańcówki Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego robiło na placu Wolności, tak że stwierdziliśmy, że może przyda się takie wydarzenie, ale właśnie dla osób, które jeżdżą na rolkach, wrotkach i chciałyby w taki trochę inny sposób wyżyć się w swoim ukochanym sporcie – mówi Maciej Fedorczuk, Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu.

Wydarzenie rozpocznie się od warsztatów jazdy na rolkach dla najmłodszych. W ramach konkursów będą do wygrania między innymi gadżety ze sklepów rolkarskich oraz karnety na skatepark. Na miejscu można będzie także skorzystać z oferty gastronomicznej food tracków. 

Na miejscu można będzie kupić sprzęt rolkarski, wypożyczyć nie można będzie. Dołączyć może każdy, kto chce nauczyć się jeździć na rolkach, bo będzie taka możliwość na początku potańcówki lub po prostu pojeździć w rytmie muzyki. Tak że nie mamy ograniczeń, zapraszamy wszystkich, bawimy się od 18.00 do 23.00 – mówi Maciej Fedorczuk.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy