Poznaj z Zajezdniakiem historię Wrocławia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Krasnal Zajezdniak z Centrum Historii Zajezdnia zaprasza dzieci do zabawy. Dołączając do gry zorganizowanej przez muzeum najmłodsi będą mogli poznać elementy historii Wrocławia oraz zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Centrum Historii Zajezdnia zorganizowało specjalny konkurs dla dzieci związany z Dniem Dziecka, on trwa od poniedziałku do niedzieli 6 czerwca – mówi Juliusz Woźny, Centrum Historii Zajezdnia.

Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że na uczestników czeka niezwykła przygoda. 

To jest specjalnie zorganizowana gra, czyli dzieci wraz z naszym krasnalem Zajezdniakiem poznają najważniejsze, największe parki Wrocławia tam trzeba się udać i przeprowadzić grę – opowiada Juliusz Woźny.

Bawiąc się dzieci będą mogły poznać historię Wrocławia oraz pomóc również zapoznać się z nią krasnalowi Zajezdniakowi.

Będziemy uświadamiać Zajezdniaka co do różnych elementów historii Wrocławia, a później finaliści, zwycięzcy będą mogą odebrać u nas specjalny zestaw nagród. Także zachęcam, my o dzieciach w Zajezdni zawsze pamiętamy – dodaje Juliusz Woźny, Centrum Historii Zajezdnia.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie facebokowej Centrum Historii Zajezdnia.

Zobacz również

Jest często zakorkowana, a nawet zablokowana. Powody? Zbyt duże natężenie ruchu, częste roboty drogowe, niemal codzienne wypadki, zaledwie dwa pasy ruchu i brak pasa awaryjnego. Wszystko to sprawia, że autostrada A4 jest jedną z najbardziej niebezpiecznych tras w naszym kraju. Od lat powtarza się temat rozbudowy trasy, zwłaszcza na odcinku Wrocław – Krzyżowa. Czy w końcu uda się zrealizować te plan?

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy