Prezent dla dzieci ze szkoły w Czernicy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Z okazji dnia dziecka Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy we Wrocławiu przekazał dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czernicy tablety. Cel to pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom w nauce online.

– Przekazaliśmy na ręce dyrekcji tablety dla dzieci z tej szkoły w Czernicy. Mamy nadzieję, że sprzęt posłuży najbardziej potrzebującym dzieciom w nauce – mówi Roman Rycombel, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy we Wrocławiu.

– Dziś mamy dzień dziecka i jest, to dla nas, jak i dla naszych dzieci ogromna niespodzianka. Bardzo się cieszymy, a sprzęt pomoże zarówno nauczycielom w komunikacji, jak i dzieciom w nauce – podkreśla wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czernicy, Dorota Kolińska

Nowy sprzęt pomoże także szkole i uczniom realizować nową podstawę programową online. Mieszkanką gminy Czernica związaną z polskim Związkiem Łowieckim jest w rankingach trzecia najlepsza strzelczynia na całym świecie Sandra Bernal. 

– Jest to nasza mieszkanka. Zawodniczka WKS-u Śląska Wrocław doskonale strzela i ma szansę na kwalifikację olimpijską – dodaje wójt gminy Czernica, Włodzimierz Chlebosz

– Jest to na pewno marzenie każdego sportowca, żeby pojechać na olimpiade, a także i moje, dlatego się ciesze, że mam taką możliwość i jak się nie uda teraz to na pewno wkrótce – podkreśla Sandra Bernal, strzelczyni sportowa

Wicemistrzyni Europy i tegoroczna złota medalistka Pucharu Świata w Nikozji podkreśla, że edukacja dzieci jest najważniejsza. Małe gesty się liczą, a sprzęt przekazany Zespołowi Szkolno-Przednoszlenymu w Czernicy pomoże dzieciom w nauce w domu.

 

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy