Prof. Simon. Kim jest ordynator z Wrocławia?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Profesor Krzysztof Simon to ordynator oddziału zakaźnego wrocławskiego szpitala przy ul. Koszarowej. Od początku epidemii koronawirusa walczy na pierwszej linii frontu. Jest znany m.in. z tego, że mówi co myśli.

Krzysztof Simon – absolwent i wykładowca wrocławskiej akademii medycznej

Profesor Simon ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, obecnie jest także wykładowcą tej uczelni. W 2004 prezydent RP Aleksander Kwaśniewski nadał mu tytuł naukowy profesora nauk medycznych.

Prof. Simon doceniany za wiedzę i odwagę

Mimo rządowego zakazu wypowiadania się konsultantom wojewódzkim prof. Simon nie dał sobie zamknąć ust. Ordynator jest ekspresywny i kontrowersyjny, lecz staje w obronie prawa do informacji i wolności słowa. Dzięki odważnej postawie stał się autorytetem dla wielu osób.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk także docenia postawę  prof. Krzysztofa Simona w czasie epidemii koronawirusa.

Dla Profesora Simona nie ma tematów tabu. Mówi wszystkim co dzieje się w obecnej sytuacji. Dziękujemy za pracę profesorze. 

Czytaj także:

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy