Programowanie dla dzieci. Bezpłatne warsztaty

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szkoła „Gigantów Programowania” po raz ósmy organizuje bezpłatne warsztaty dla dzieci w całej Polsce. Uczestnicy w trakcie zajęć poznają świat nowych technologii i możliwości, które daje. „Koduj z Gigantami” to bezpłatne warsztaty, które mają przybliżyć najmłodszym podstawy programowania.

Jest to odpowiedni czas, żeby kogoś zachęcić. Jeżeli będzie chciał, to dalej będzie rozwijać się w tym kierunku. Chcemy pokazać podstawy, a uczestnicy mogą w ciekawy sposób spędzić czas. Chcemy pokazać, w jaki sposób wykorzystać kreatywne myślenie i swoją wyobraźnię do tworzenia nowych gier, programów i aplikacji – mówi Piotr Pełka, Giganci Programowania.

Na zajęciach dzieci stworzą własną grę, którą później będą mogli zabrać do domu, żeby pochwalić się kolegom i koleżankom. Warsztaty skierowane są do najmłodszych – dzieci w wieku od 7, ale także tych nieco starszych, bowiem uczestnicy mogą mieć nawet 19 lat. Nie muszą znać się na programowaniu, żeby brać udział w zajęciach i poznać świat nowych technologii. Wszystkiego nauczą się od zera.

Ze względu na pandemię część warsztatów zostanie przeniesiona do internetu. Rejestracja na wydarzenia jest już otwarta. Co więcej, w zależności od sytuacji mogą odbyć się także zajęcia stacjonarne, oczywiście w reżimie sanitarnym. We Wrocławiu wstępnie zaplanowano w weekend 6-7 lutego.

Jeżeli warunki na to pozwolą, będziemy również organizować, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych, czyli dezynfekcja, maseczki i odpowiednie odległości między uczestnikami. Nie będą wymagane żadne zaświadczenia, natomiast wiadomo, jeśli dziecko wykazuje jakiekolwiek objawy przeziębienia lub ma podwyższoną temperaturę, kaszle, kicha, to wolelibyśmy, żeby takie dziecko pozostało w domu i wzięło udział w zajęciach on-line – dodaje Piotr Pełka, Giganci Programowania.

Zarejestrować można się na stronie giganciprogramowania.edu.pl.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy