Musimy grać lepiej

Redaktor Nowakowski opowiada o trwającym Mundialu, mówi także o Śląsku Wrocław i zdradza, dlaczego musiał odejść z klubu, z którym do niedawna pracował.

Nie bójmy się Meksyku

Mistrzostwa świata już za chwilę. Przyjrzyjmy się więc naszym rywalom. Meksyk, Arabię Saudyjską i Argentynę przedstawia Piotr Janas, który jest wysłannikiem Polska Press do Kataru.

Wygrać z Legią

O Śląsku Wrocław, formie naszych zawodników, sytuacji w tabeli, rozmawiamy z doktorem Beniaminem Nogą, wrocławskim ekonomistą.

Śląsk będzie punktował

O formie naszych piłkarzy i o tym, co czeka Śląsk w najbliższym czasie rozmawiamy z Filipem Macudą, ekspertem piłkarskim.

Oby było lepiej

Piotr Janas, dziennikarz Gazety Wrocławskiej. Nasz stały ekspert analizuje dyspozycję piłkarzy Śląska Wrocław i stara się przewidzieć, co czeka nasz zespół w najbliższej przyszłości.

Walczymy o puchar

Po zwycięstwie nad Lechem Poznań humory w klubie dopisują. Teraz czas na Jagiellonię Białystok, z którą gramy w weekend.

Śląsk wygląda źle

Maurycy Nowakowski opowiada o swoich spostrzeżeniach na temat gry naszego zespołu. Niestety, czemu trudno się dziwić, nie są to pozytywne wnioski.

Dwa punkty? Będzie dobrze

O meczach reprezentacji Polski, zbliżającym się mundialu, ale też o spotkaniach Śląska Wrocław mówi nasz stały ekspert.

Trzeba punktować

Działacz WKS analizuje grę Śląska i naszą sytuację w tabeli. Informuje też o najbliższej przyszłości Erika Exposito.

Rybak: wygrana Śląska w Pucharze Polski to spełnienie obowiązku

Jędrzej Rybak, rzecznik prasowy Śląska mówi o wygranej w Pucharze Polski, nadchodzącym meczu wyjazdowym ze Stalą Mielec. Opowiada także o poniedziałkowym naborze do akademii Śląska Wrocław.

Śląsk gra coraz lepiej

Opinie o grze wrocławskiej drużyny wyraża ekspert piłkarski, redaktor Filip Macuda.

Polecam Ekstraklasę

Andrzej Padniewski opowiada o Ekstraklasie, Śląsku Wrocław i jego akademii piłkarskiej.

Do Poznania po 3 punkty!

Obrońca wrocławskiej drużyny jest optymistą przed zbliżającym się meczem z Lechem Poznań. Konrad Poprawa mówi też o swojej sytuacji w klubie.

Transfery? Raczej nie będzie

O sytuacji w Śląsku Wrocław rozmawiamy z Wojciechem Bochnakiem, wiceprezesem Śląska Wrocław.

Nowy lewy obrońca? Wątpię

Wojciech Bochnak opowiada o sytuacji polskich klubów i stara się wyjaśnić powody kolejnych kompromitacji w europucharach. Wspomina też o sytuacji transferowej w klubie.

Rewolucja w Śląsku

Filip Macuda, dziennikarz i ekspert piłkarski, mówi o swoich odczuciach przed zbliżającym się sezonem Ekstraklasy.

Przyjdzie skrzydłowy

O nowych piłkarzach, sytuacji na obozie przygotowawczym i rzekomych problemach finansowych, rozmawiamy z Wojciechem Bochnakiem.

Wzmacniamy zespół

Dariusz Sztylka opowiada o transferach naszego zespołu i wskazuje, które pozycje wymagają najpilniejszych korekt osobowych.

Jak prywatyzować Śląsk?

Paweł Tenerowicz mówi o różnych kwestiach związanych z tematami dotyczącymi sprzedaży i rozwoju Śląska Wrocław.

Musimy wylizać rany

O sytuacji w naszym klubie, przed zbliżającym się sezonem, rozmawiamy z Piotrem Waśniewskim, prezesem zarządu Śląska Wrocław.

Trzech chętnych na zakup Śląska Wrocław

Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, mówi o sprzedaży klubu i zdradza sporo informacji. Rozmawiamy o celach postawionych zarządowi i o akademii Śląska Wrocław.

Śląsk musi walczyć o najwyższe cele

Kamil Bortniczuk to zagorzały kibic Śląska Wrocław. Co minister sportu sądzi o ostatnim sezonie?

10 nowych piłkarzy

Nasz ekspert mówi, że Śląsk potrzebuje prawdziwej armii nowych piłkarzy. Redaktor Dmowski ocenia, że klub powinno zasilić przynajmniej 10 zawodników.

Śląsk musi być prywatny

Piotr Potępa stoi na stanowisku, że Śląsk nie ma szans na rozwój, jeśli nie zostanie sprywatyzowany. Niestety, takich planów na razie nie ma…