Euro to egzamin

Tym razem więcej czasu poświęciliśmy na rozmowę na temat szans polskiej reprezentacji na zbliżających się Euro. Czy Robert Lewandowski i spółka mają szanse na sukces?

Zdobędziemy 6 punktów

O nowych umowach, nowych piłkarzach, a także o dwóch najbliższych meczach (zdaniem naszego rozmówcy oba wygramy) rozmawiamy z Tomaszem Szozdą, rzecznikiem prasowym Śląska.

Gastronomia na stadionie jest fatalna

Jacek Boniecki to znany wrocławski restaurator i kibic Śląska. Opowiada nam o swoich wrażeniach dotyczących gastronomi na meczach naszej drużyny.

Koziński: Chcę wygrać

Jędrzej Koziński chce wygrać wybory na szefa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Jaki ma pomysł na władzę, jak ocenia dotychczasowego prezesa?

Widać poprawę

O zmianie trenera, nowej taktyce, a także o poszczególnych formacjach i zawodnikach Śląska Wrocław, opowiada redaktor Piotr Janas z Gazety Wrocławskiej.

Cel: dobra gra, wysokie miejsce

Wojciech Bochnak mówi o celach, które zostały wyznaczone Jackowi Magierze, nowemu szkoleniowcowi Śląska Wrocław. Jest też o piłkarzach, którym kończą się umowy, a także o młodych zawodnikach.

Akademia jest ważna

O budowie akademii piłkarskiej Śląska Wrocław, a także o innych elementach klubu sportowego, rozmawiamy z Damianem Filipowskim.

Piłka i polityka

O sytuacji politycznej na Dolnym Śląsku, ale oczywiście też o tym, jak radzi sobie piłkarski Śląsk, rozmawiamy z Przemysławem Piwowarskim, szefem stowarzyszenia Wielki Śląsk.

Fatalne zachowanie władz klubu

Trener Szukiełowicz krytykuje władze Śląska, które za plecami trenera Lavicki, rozmawiają z innymi szkoleniowcami. “Szukieł” mówi też o dyspozycji naszego zespołu.

Trener powinien zostać

O swoich przemyśleniach na temat sytuacji w klubie opowiada Michał Jaros, wrocławski parlamentarzysta. Nie zabrakło też słowa o polityce, a także o największym kibicu Śląska pośród posłów – Grzegorzu Schetynie.

Zdobyć punkty w kolejnych meczach

Wojciech Bochnak analizuje ostatni mecz Śląska z Pogonią i opowiada również o rozmowach z piłkarzami, którym kończą się kontrakty. 

O przyszłości WKS

Jan Mikoś, współprowadzący podcast o piłkarskim Śląsku ciekawie opowiada o naszej drużynie. Nasz ekspert wygłasza dużo trafnych spostrzeżeń i wniosków. 

Chcemy wygrać z Lechem

Bartek Pawłowski opowiada o obozie, treningach i dyspozycji Śląska Wrocław. Zapowiada, że zespół do Poznania jedzie po 3 punkty. 

Co z młodymi?

O młodych piłkarzach Śląska Wrocław i nie tylko, rozmawiamy z Janem Mikosiem, uznanym ekspertem piłkarskim, współprowadzącym podcast na temat naszej drużyny.

Śląsk gra źle

O bardzo słabym występnie przeciwko Stali Mielec, a także o zbliżającym się meczu z Piastem. Co się dzieje ze Śląskiem? Dlaczego zespół gra tak słabo?

Lavicka: Gramy o puchary

Trener Śląska mówi nam o celach postawionych przed drużyną, a także zdradza wiele informacji na temat poszególnych piłkarzy i taktyki.

Gramy o puchary

1 lutego Śląsk gra swój pierwszy mecz po przerwie zimowej ze Stalą Mielec. O tym, ale też o polityce transferowej klubu rozmawiamy z Wojciechem Bochnakiem. 

Mierzymy wysoko

O grze kobiecej drużyny Śląska Wrocław, sukcesach indywidualnych zawodniczek i planach na przyszłość opowiada opiekun żeńskiego zespołu WKS, Piotr Jagieła. 

Chłodno o młodych

Bartłomiej Jankowski, czyli popularny Janko, zdadza swoje przemyślenia nt gry zespołu Śląska Wrocław. Jest sporo o młodych zawodnikach i nie są to najcieplejsze słowa. 

O transferach

Adam Szmajdziński, licencjonowany menedżer piłkarski z Wrocławia, opowiada o transferach Śląska – również o tych, które nie doszły do skutku. 

Wiara w zespół

M.in o duchowości Śląska Wrocław rozmawiamy z kapelanem naszego zespołu, ojcem Wiesławem. 

Mączyński zostaje

Wojciech Bochnak opowiada o najbliższej przyszłości Śląska Wrocław. Czy posada trenera Lavicki jest zagrożona? Czy przyjdą nowi piłkarze?

Jakość w końcu będzie

Nasz gość opowiada o poziomie gry Śląska Wrocław i analizuje postępy poszczególnych piłkarzy. Damian Filipowski zastanawia się też nad rozwojem całej drużyny.

Będziemy grać lepiej

O dyspozycji zespołu przed meczem z liderem Ekstraklasy, Rakowem Częstochowa, rozmawiamy z Tomaszem Szozdą, rzecznikiem Śląska.