Hej Śląsk – Piotr Janas

W dzisiejszym odcinku podsumowaliśmy spotkanie Śląska Wrocław ze Stalą Mielec. Oceniliśmy miejsce, w jakim znajduje się obecnie WKS. Czy drużyna Ivana Djurdjevicia do końca sezonu będzie drżeć o utrzymanie? Kilka słów poświęciliśmy także reprezentacji Polski, która rozegra swoje pierwsze mecze pod wodzą Fernando Santosa.

Wojciech Bochnak, wiceprezes Śląska Wrocław

Czy Śląsk w czerwcu będzie miał większe pole manewru finansowego po odejściu z kontraktów dwóch trenerów? Jak ocenia dotychczasową pracę Ivana Djurdjevicia? Rozmawiamy o tym z Wojciechem Bochnakiem, wiceprezesem Śląska Wrocław.

HEJ ŚLĄSK – Bartosz Wieczorek

Wraz z gościem programu podsumowujemy niedzielny mecz Śląska z Cracovią. Oceniamy, jak zmienił się Śląsk równo rok po odejściu z klubu Jacka Magiery, a także przewidujemy to, co może się stać w piątkowym meczu z Rakowem Częstochowa.

HEJ ŚLĄSK – Mateusz Włosek

Rozmawiamy po pucharowej kompromitacji Śląska Wrocław w Kaliszu. W dyskusji nie zabrakło wątku braku zaangażowania Caye Quintany. Porozmawialiśmy także o utraconei tożsamości, a także szansach Śląska w meczu z Cracovią. Oceniliśmy słowa trenera Ivana Djurdjevicia, które odbiły się szerokim echem.

HEJ ŚLĄSK – Krzysztof Paluszek

Tematem dzisiejszego odcinka jest kwestia Akademii Śląska Wrocław. Krzysztof Paluszek opowiedział o strukturze akademii, szkoleniu. Nie zabrakło kwestii związanych z drużynami młodzieżowymi klubu. Poruszyliśmy także wątek sekcji kobiecej, która już w weekend wraca do rozgrywek ligowych.

#HEJ ŚLĄSK – Piotr Janas

Wraz z Gościem odcinka podsumowaliśmy remis Śląska z Koroną Kielce. Zastanawiamy się nad rolą poszczególnych zawodników. Oceniliśmy pierwszy zimowy transfer Śląska Porozmawialiśmy także o tym, co może czekać kibiców w meczu z Widzewem Łódź.

Hej Śląsk – Dariusz Sztylka

Gościem programu był dyrektor sportowy klubu Dariusz Sztylka. Porozmawialiśmy o początku rundy wiosennej w Śląsku. Poruszyliśmy tematy związane z nowymi kontraktami dla zawodników, a także dowiedzieliśmy się jak wygląda sytuacja transferowa Śląska.

Falstart Śląska

Wraz z gościem programu podsumowujemy derby Dolnego Śląska, zastanawiamy się nad potencjalnymi transferami. Nie zabrakło wątku kontuzji Petra Schwarza i nadchodzącego starcia z Pogonią.

Śląsk Wrocław wraca do gry

Gość programu – Dariusz Nowakowski z portalu WrocławskieFakty.pl – podzielił się z nami swoją prognozą na rundę wiosenną w wykonaniu Śląska Wrocław. Jak ocenia zimowy brak transferów i czego należy spodziewać się po sobotnich derbach z Zagłębiem Lubin?

Trener kadry? Urban albo…

Nasz ekspert opowiada o swoich wrażeniach z Kataru, a także mówi o kandydatach na selekcjonera reprezentacji Polski. Czy trenerem kadry zostanie Jan Urban? Z programu dowiemy się też oczywiście, co słychać w Śląsku Wrocław.

Transferów raczej nie będzie

Filip Macuda, ekspert piłkarski z portalu Wrocławskie Fakty, dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji w Śląsku. Mówi też o transferach – i niestety nie są to dobre wiadomości.

Sytuacja jest trudna

Rzecznik WKS mówi o sytuacji w Śląsku, o ewentualnych transferach do i z klubu i przedłużaniu kontraktów z piłkarzami.

Piłkarze odpoczywają

Trwa mundial, a piłkarze Śląska – decyzją trenera – odpoczywają od treningów. Czy to dobry pomysł?

Musimy grać lepiej

Redaktor Nowakowski opowiada o trwającym Mundialu, mówi także o Śląsku Wrocław i zdradza, dlaczego musiał odejść z klubu, z którym do niedawna pracował.

Nie bójmy się Meksyku

Mistrzostwa świata już za chwilę. Przyjrzyjmy się więc naszym rywalom. Meksyk, Arabię Saudyjską i Argentynę przedstawia Piotr Janas, który jest wysłannikiem Polska Press do Kataru.

Wygrać z Legią

O Śląsku Wrocław, formie naszych zawodników, sytuacji w tabeli, rozmawiamy z doktorem Beniaminem Nogą, wrocławskim ekonomistą.

Śląsk będzie punktował

O formie naszych piłkarzy i o tym, co czeka Śląsk w najbliższym czasie rozmawiamy z Filipem Macudą, ekspertem piłkarskim.

Oby było lepiej

Piotr Janas, dziennikarz Gazety Wrocławskiej. Nasz stały ekspert analizuje dyspozycję piłkarzy Śląska Wrocław i stara się przewidzieć, co czeka nasz zespół w najbliższej przyszłości.

Walczymy o puchar

Po zwycięstwie nad Lechem Poznań humory w klubie dopisują. Teraz czas na Jagiellonię Białystok, z którą gramy w weekend.

Śląsk wygląda źle

Maurycy Nowakowski opowiada o swoich spostrzeżeniach na temat gry naszego zespołu. Niestety, czemu trudno się dziwić, nie są to pozytywne wnioski.

Dwa punkty? Będzie dobrze

O meczach reprezentacji Polski, zbliżającym się mundialu, ale też o spotkaniach Śląska Wrocław mówi nasz stały ekspert.

Trzeba punktować

Działacz WKS analizuje grę Śląska i naszą sytuację w tabeli. Informuje też o najbliższej przyszłości Erika Exposito.

Rybak: wygrana Śląska w Pucharze Polski to spełnienie obowiązku

Jędrzej Rybak, rzecznik prasowy Śląska mówi o wygranej w Pucharze Polski, nadchodzącym meczu wyjazdowym ze Stalą Mielec. Opowiada także o poniedziałkowym naborze do akademii Śląska Wrocław.

Śląsk gra coraz lepiej

Opinie o grze wrocławskiej drużyny wyraża ekspert piłkarski, redaktor Filip Macuda.