Browsing: Kalejdoskop Seniora

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora opowiemy państwu o wizycie studyjnej seniorów ze Świebodzina, pokażemy relacje ze sportowych wydarzeń dla seniorów, a także porozmawiamy z bliźniakami Bolesławem i Mieczysławem Osipik.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora zobaczymy grę w krokieta w wykonaniu seniorek z Nadodrza, porozmawiamy o problemach z odżywianiem się. Zajrzymy z kamerą na obchody Dnia Matki, a także poznamy seniorkę z pasją.

W kolejnym odcinku KS opowiemy Państwu o aktywności seniorów z Klubu Seniora Zawsze Młodzi. Porozmawiamy o uzależnieniach. Zajrzymy także z kamerą do Przestrzeni Trzeciego Wieku oraz na wyjątkowe spotkanie w ramach projektu Poczytajki Babci i Dziadka.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora pokażemy państwu międzypokoleniowe warsztaty taneczne, porozmawiamy o Nocy Muzeów. Zobaczymy wrocławski Rynek pełne gitar podczas Gitarowego Rekordu Świata oraz spektakl w wykonaniu seniorów.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora zajrzymy z kamerą na zajęcia w ramach nowego cyklu warsztatów fotograficznych. Pokażemy galę zamykającą Festiwal Aktorstwa i Reżyserii Filmowej, spotkanie z aktorką Anną Seniuk oraz zumbę w wykonaniu seniorów.

W najnowszym programie Kalejdoskop Seniora opowiemy państwu o wsparciu zdrowia psychicznego i uzależnieniach. Przypomnijmy, jak rozliczyć się z podatku dochodowego. Powiemy również o niedosłuchu i profilaktyce zdrowia, a także zajrzymy z kamerą na zajęcia sportowe dla seniorów.

W dzisiejszym świątecznym odcinku przyjrzymy się wielkanocnym tradycjom, zajrzymy z kamerą na warsztaty tworzenia palm wielkanocnych, ale pokażemy także spacer z Marzanną i senioralną rywalizację w ramach I Turnieju Senior Cup. Na seniorów czekają również specjalne życzenia.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora opowiemy o inicjatywach związanych z Wrocławskim Filmowym Centrum Seniora. Pokażemy, jak seniorzy bawili się z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet oraz jak przebiegały 99. urodziny jednej z wrocławskich seniorek.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora wybierzemy się razem z seniorami do niezwykłego miejsca na mapie Wrocławia. Porozmawiamy także o kryzysach psychicznych oraz aktywnościach dla seniorów.