Browsing: Kalejdoskop Seniora

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora zabierzemy Państwa na wrocławski Rynek, gdzie króluje Jarmark Bożonarodzeniowy. Odwiedzimy taneczną grupę seniorów i porozmawiamy z dietetyczką o tym, na co należy zwracać uwagę w jesienno-zimowym jadłospisie.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora pokazujemy ofertę partnera Wrocławskich Dni Seniora – przychodni FutureMeds, które prowadzi bezpłatne badania dla seniorów. Mówimy o zajęciach w Przestrzeni Trzeciego Wieku i wyjątkowym spotkaniu w Przejściu Dialogu.

W tym odcinku naszego programu zapowiadamy akcję „Wrocław bez przemocy”, Wspominamy znanych artystów z Wrocławia w ramach „Zaduszek Artystycznych” oraz relacja ze spotkania z Marianem Opanią.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora pokazuje relację z Gali Finałowej I Festiwalu Piosenki Artystycznej we Wrocławiu oraz ze spotkania psychoedukacyjnego ze specjalistkami z Centrum Zdrowia Psychicznego. Mówimy także o ofercie Przestrzeni Trzeciego Wieku i podsumowujemy Wrocławskie Dni Seniora.

W kolejnym Kalejdoskopie Seniora pokazujemy eskortę piłkarzy Śląska Wrocław i Górnika Zabrze złożoną z wrocławskich seniorów. W programie także podsumowanie konkursów w ramach Wrocławskich Dni Seniora oraz oferta Opery Wrocławskiej.

W kolejnym odcinku naszego programu pokażemy państwu ofertę Przestrzeni Trzeciego Wieku na najbliższy czas, a także relacje z wydarzeń w ramach Wrocławskich Dni Seniora.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu seniora przedstawiamy państwu wyjątkową relację z inauguracji Wrocławski Dni Seniora 2023. Nagrody, certyfikaty i uroczysty marsz kapeluszy. Ten dzień zwieńczyły koncert Andrzeja Cierniewskiego i potańcówka z Radiem Pogoda.

W kolejnym odcinku Kalejdoskopu Seniora zapraszamy na Wrocławskie Dni Seniora. Pokazujemy także ofertę Centrum Zdrowia Psychicznego i zajęcia w Przestrzeni Trzeciego Wieku.

W kolejnym odcinku naszego programu pokażemy państwu relację z przygotowań do Dni Seniora oraz o konkursach, które także będą towarzyszyć Dniom Seniora. Największe święto seniorów stratuje 8 września.