Browsing: #PijKranówkę

Witamy państwa w kolejnym odcinku programu #PIJKRANOWKE partnerem którego jest MPWiK Wrocław i dzięki któremu dowiedzą się państwo wszystkiego na temat wrocławskiej kranówki. W dzisiejszym odcinku przedstawimy państwu wyniki badań, które przeprowadziło Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu. W ramach tych badań wrocławianie byli pytani między innymi o to czy piją wodę z kranu, jeśli tak, to jak często, jak smakuję kranówka oraz czy ich zdaniem jakość kranówki poprawiła się w przeciągu ostatnich 5 lat.

Witamy państwa w kolejnym odcinku programu #PIJKRANÓWKĘ partnerem którego jest MPWiK Wrocław i dzięki któremu dowiedzą się państwo wszystkiego na temat wrocławskiej kranówki. Nasz dzisiejszy odcinek będzie poświęcony obchodom Dnia Odry. Było to prawdziwe święto rzeki, w trakcie którego wrocławianie mogli licznie skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. W tym wydarzeniu uczestniczyli między innymi przedstawiciele Akademii Przyjaciół Wody MPWiK Wrocław oraz Hydropolis.

Witamy państwa w kolejnym odcinku programu #PIJKRANOWKE, partnerem którego jest MPWiK Wrocław i dzięki któremu dowiedzą się państwo wszystkiego na temat wrocławskiej kranówki. Tym razem opowiemy państwu o terenach wodonośnych, należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu. Z dzisiejszego odcinka dowiedzą się państwo między innymi o tym, co znajduje się na tych terenach oraz dlaczego są one chronione w sposób szczególny, a wstęp na nie dla osób nieupoważnionych jest wzbroniony.

Witamy państwa w kolejnym odcinku programu #PIJKRANOWKE, którego partnerem jest MPWiK Wrocław i dzięki któremu dowiedzą się państwo wszystkiego na temat wrocławskiej kranówki. W poprzednich odcinkach omówiliśmy między innymi fakty i mity na temat picia wody z kranu oraz odwiedziliśmy imprezę w samym centrum Wrocławia, która było poświęcona obchodom Światowego Dnia Wody. Tym razem porozmawiamy na temat znaczenia wody dla ludzkiego organizmu i zdrowia.

Witamy państwa w kolejnym odcinku programu #PIJKRANOWKE, partnerem którego jest MPWIK Wrocław i dzięki któremu dowiedzą się państwo wszystkiego na temat wrocławskiej kranówki.
Zgodnie z zapowiedzią nasz dzisiejszy odcinek jest poświęcony obchodom Światowego Dnia Wody. W ramach tego święta w centrum Wrocławia, a dokładnie na pl. Solnym, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu wspólnie z Ekosystemem zorganizowało dla mieszkańców akcję edukację, za pomocą której wrocławianie między innymi mogli dowiedzieć się o roli wody w naszym życiu codziennym oraz w praktyczny sposób przekonać się o jej jakości dostarczanej przez MPWiK Wrocław.

Zanieczyszczone środowisko, tony plastiku, a co za tym idzie – katastrofa ekologiczna. Dobra wiadomość jest taka, że da się temu zapobiec. Możemy zacząć chociażby od tego, żeby zmienić nasze przyzwyczajenie w kwestii kupowania wody butelkowanej. Zapraszamy państwa na nowy program telewizji Echo24 „Pij kranówkę”, partnerem którego jest MPWiK Wrocław i dzięki któremu dowiedzą się państwo wszystkiego o wrocławskiej kranówce. Zaczniemy od tego, że w pierwszym odcinku poznamy fakty i obalimy mity na temat picia wody z kranu.