Browsing: Powiat Wrocławski na rowerze

Ponad 200 km tras rowerowych po Powiecie Wrocławskim. W sumie – 22 trasy dokładnie opisane w przewodniku „Powiat Wrocławski na dwóch kółkach”. Warto skorzystać z podpowiedzi autorów i na rowerze zwiedzać niezwykłe i urokliwe miejsca.

Kolejny odcinek rowerowej wyprawy przez Powiat Wrocławski. Tym razem jesteśmy m.in. nad stawami w Borowej, na wieży widokowej w Kotowicach, a w Siechnicach oglądamy niezwykłe osiedle przy elektrowni.

Namawiamy państwa, by skorzystać z informacji zamieszczonych w przewodniku „Powiat Wrocławski na dwóch kółkach” i wybrać się na wycieczki rowerowe po okolicy. W powiecie są nie tylko dobrze trasy rowerowe, można uż wypożyczyć rower miejski i pojechać np. do Topacza, Samotworu, Galowic czy Żórawiny.

Kolejny odcinek rowerowej wycieczki po miasteczkach Powiatu Wrocławskiego. Jesteśmy m.in. w Topaczu, Sulistrowicach, Galowicach i Żórawinie. Mnóstwo atrakcji, zabytków i urokliwych miejsc do zwiedzania.

Warto zwiedzać Powiat Wrocławski jeżdżąc rowerem. Inna perspektywa, inne wrażenia i doznania. Podpowiadamy dokąd pojechać i co zobaczyć przekazując do rąk państwa – przewodnik. Tym razem jesteśmy m.in. w Sobótce, oglądamy Stary Zamek, odpoczywamy na Przełęczy pod Wieżycą i siedząc w piekarni w Rogowie Sobóckim. Wszystko oczywiście na rowerze.

„Powiat Wrocławski na rowerze” to 6-odcinkowy cykl poświęcony atrakcjom turystycznym powiatu. To zamki, pałace, ale także urokliwe miasteczka, plaże, rzeki, zalewy, tamy, lasy i pola żółtego rzepaku. To wszystko najlepiej wygląda, gdy podróżujemy na rowerze, do czego wszystkich zachęcamy. Tym razem jesteśmy m.in. w Borzygniewie nad przepięknym zalewem Mietkowskim, oglądamy Pałac w Krobielowicach i zwiedzamy rynek w Kątach Wrocławskich.