Samorząd nad polityką

Radna z Głogowa mówi o swoich wątpliwościach związanych z inwestycjami zarządu województwa, w tym przede wszystkim o budowie szpitala onkologicznego. Mówi też o roli samorządu.

Nie współpracuję z PiS

Magdalena Piasecka ostro krytykuje prezydenta Jacka Sutryka, mówi o powstaniu DCO, a także tłumaczy dlaczego głosuje razem z Prawem i Sprawiedliwością.

DCO musi powstać

Polityczka PiS mówi o potrzebie wybudowania Dolnośląskiego Centrum Onkologii, pomocy dla Ukrainy, a także ocenia pracę wrocławskiego TBS.

Potrzebujemy DCO

Polityk Prawa i Sprawiedliwości opowiada o inwestycjach województwa dolnośląskiego, m.in. o szpitalu DCO, czy rewitalizacji dworca Świebodzkiego.

Źle zaplanowane budowy

Polityk krytykuje zarząd województwa za plan budowy DCO i Polany Jakuszyckiej. Wytyka błędy i wskazuje, że inwestycje te kosztują więcej, niż zapowiadano. Mówi też o zbliżających się wyborach samorządowych.

Marcin Krzyżanowski – Pomoc dla Ukrainy

O pomocy Dolnego Śląska dla Ukrainy rozmawiamy z Marcinem Krzyżanowskim, wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego.

Zachowujmy się godnie – Marek Łapiński, Koalicja Obywatelska

O sytuacji uchodźców z Ukrainy, roli samorządów w pomocy humanitarnej rozmawiamy z Markiem Łapińskim, szefem kluby radnych Koalicji Obywatelskiej w sejmiku

Nowa Nadzieja jest w opozycji

O wspieraniu PiS przez Nową Nadzieję, a także o nadchodzących wyborach samorządowych rozmawiamy ze Stanisławem Huskowskim, liderem Nowej Nadziei.

Na Dolny Śląsk trafiają śmieci z Warszawy

O podziale regionu na biedny i bogaty, wyborach samorządowych, ale i śmieciach ze stolicy rozmawiamy z Patrykiem Wildem.