Browsing: W dobrym nastroju

Pasje, które nadają sensu życiu i w trudnych chwilach wyciągają na prostą. Podróże, fotografia, a może zamiłowanie do roślin i grzybów? Trzy różne historie, każda wyjątkowa i poruszająca.

W kolejnym odcinku naszego programu opowiemy o tym, jaki wpływ na nasz nastrój mają zwierzęta. Naszymi gośćmi byli Radosław Ratajszczak, prezes ZOO Wrocław oraz wolontariuszka i rzeczniczka Ekostraży.

W kolejnym odcinku naszego programu porozmawiamy o pomaganiu. Jak niesienie pomocy drugiemu człowiekowi wpływa na nas samych? O tym opowie Paweł Trawka z Wrocławskiej Caritas oraz Małgorzata Koronkiwiecz-Hupajło z Fundacji Wspólnota Pokoleń.

W kolejnym odcinku naszego programu opowiemy o muzyce. Jak dobre dźwięki wpływają na nasze dobre samopoczucie. O tym opowie aktorka i śpiewaczka z Teatru Scena Kamienica. Naszym gościem był także wokalista i saksofonista, który zdradził, jak pasja stała się jego sposobem na życie.

W kolejnym odcinku programu „W dobrym nastroju” mówimy o tym, jak bezpiecznie i wartościowo spędzać czas w internecie. Rozmawiamy z blogerką 60+ i z ekspertką od Wrocławskiej Wyprawki.