Browsing: Wrocław na wynajem

Zapraszamy na szósty, ostatni odcinek programu Wrocław na wynajem. TBS Wrocław opowie Państwu o ofercie dla młodych, a także podsumujemy cały sezon naszego programu. Zapraszamy!

Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Wrocław na wynajem”, który powstaje pod patronatem TBS Wrocław. W tym odcinku opowiemy i pokażemy Państwu wizualizację nowej, zielonej, proekologicznej inwestycji TBS Wrocław, która powstanie w Leśnicy. Ma zostać ona oddana do użytku w 2023 roku.

Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Wrocław na wynajem”. W tym odcinku odpowiemy na pytania: Czy obcokrajowiec może wynająć mieszkanie od TBS Wrocław, a także czy może to zrobić Polak wracający z pracy za granicą do Wrocławia. Zapraszamy!

Zapraszamy na kolejny odcinek programu Echo24: „Wrocław na wynajem”, którego partnerem jest TBS Wrocław. W tym odcinku pokażemy, jakie są zalety wynajęcia mieszkania w TBS Wrocław oraz jak to zrobić krok po kroku. Zapraszamy!

Zapraszamy Państwa na drugi odcinek programu: „Wrocław na wynajem”, którego partnerem jest TBS Wrocław. W tym odcinku przedstawimy system iMieszkaniec, który pomaga w zgłoszeniu usterki najemcom mieszkań w TBS-ie. Powiemy także, co robić w innym nietypowych sytuacjach, które mogą się wydarzyć na wrocławskich osiedlach.

Zapraszamy na pierwszy odcinek programu: „Wrocław na wynajem”. Opowiemy w nim o tym, jak funkcjonuje Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Jak wynająć mieszkaniec i nie dać się oszukać.