Przedsprzedaż biletów do ZOO

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Trudny czas pandemii odczuwają wszyscy. Zamknięty Ogród Zoologiczny we Wrocławiu traci ogromne fundusze. By choć trochę zabezpieczyć sytuację finansową Zoo uruchomiło przedsprzedaż biletów wstępu.

Kup bilet przyjdź później

Wszystkie zwierzęta korzystają z uroków świeżego powietrza. My mniej ze względu na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem– mówi Radosław Ratajszczak, prezes zarządu Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu.

By zabezpieczyć możliwość dalszej pracy zoo uruchamia sprzedaż biletów wstępu o ważności jednego roku. Zakupione internetowo vouchery zrealizować można przez następny rok. Już wystawione okresowe bilety wstępu będą przedłużone o okres zamknięcia ogrodu zoologicznego. 

Nie chcemy niczego za darmo, ale pomoc jest nam teraz naprawdę bardzo potrzebna– mówi Radosław Ratajszczak.

Zoo dla zwierząt pracuje jak zwykle 

Podkreśla, że bezpieczeństwo zwierząt musi być zachowane.

Musimy pracować tak jak zwykle, zwierzętom nie może niczego zabraknąć– dodaje Ratajszczak.

Pomoc finansowa jest bardzo potrzebna. Wrocławski ogród zoologiczny to ciągle rozwijające się miejsce znane już na całym świecie. Poza hodowlami zachowawczymi prowadzą wiele działań wspierających zagrożone gatunki. 

Opiekunowie bohaterowie

Opiekunowie zwierząt zachowując odpowiednie standardy bezpieczeństwa dbają by zwierzętom niczego nie zabrakło.   Z korzyścią działająca na przychówki wiosna, to piękny czas w zoo co podkreśla Ratajszczak. Dodaje, że dzięki pracy opiekunów zwierzęta czują się dobrze. Dziękuje pracownikom za cierpliwą i bezpieczną pracę. 

Wszyscy z niecierpliwością czekają na zakończenie izolacji. Zoo liczy, że goście będą mogli wrócić za kilka tygodni. Zakupione bilety będą miały ważność jednego roku.

 

Zobacz również

Leo ma około 6 lat i od kilku miesięcy mieszka we wrocławskim TOZ Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Właśnie, żeby pomóc takim bezdomnym zwierzętom, jak ten piesek, we wrocławskim aquaparku już po raz drugi zostały zorganizowane Wrocławskie Mistrzostwa w Pływaniu Pieskiem.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy