Przestrzeń Trzeciego Wieku wraca po wakacjach. Ruszają aktywności dla seniorów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Po wakacyjnej przerwie, Przestrzeń Trzeciego Wieku wraca do pełnej aktywności i zaprasza seniorów do kolejnych inicjatyw. Wracają m. in. „Soboty ze Swingiem”, a pod koniec września na seniorów czeka casting do warsztatów teatralnych i kostiumologicznych.
  • Kolejne warsztaty też będą warsztatami aktorskimi. One się będą działy troszeczkę później i te warsztaty z kolei przeprowadzi aktor Michał Pryszczewski. To będą warsztaty teatralne i kostiumologiczne. Kosiumy i te warsztaty kostiumologiczne będzie prowadziła Pani Liliana Borowska. Z kolei te warsztaty będą polegały na przygotowaniu spektaklu, ale jednocześnie też przygotowaniu odpowiednich kostiumów do tego przedstawieniaKatarzyna Delikowska, kierownik przestrzeni Trzeciego Wieku przy WCRS.

PTW zaplanowało również dwa pikniki – 10 i 30 września w Parku Zachodnim.

  • Wrzesień upłynie pod hasłem pikników. Chcemy wychodzić przy tak pięknej pogodzie. Mamy nadzieję, że nam dopisze, w przestrzeń miasta, w przestrzeń tam, gdzie jest zielono. Będą różnego rodzaju atrakcje, ale między innymi będą właśnie zumba, będą gimnastyki przy muzyce, będzie joga. Wszystko to będziemy robić tym razem w plenerze, w otoczeniu zieleni. 30 września z kolei w Parku Zachodnim przy Hali Orbita. Od 11 do 15 i to będzie piknik też poświęcony i jakby związany z tym, że niedawno skwerowi zostało nadane imię Czesława Rodziewicza. Na wniosek seniorów i w związku z tym takie oficjalne otwarcie i piknik jest z tym związany też właśnie tego 30 wrześniaKatarzyna Delikowska, kierownik przestrzeni Trzeciego Wieku przy WCRS.

Po wakacjach wracają również potańcówki, pierwsza już 20 września.

Tym razem trochę przewrotnie, bo stwierdziliśmy, że skoro w tym roku Barbie obchodzi swoje 65. urodziny, to my bal robimy pod hasłem „urodziny u Barbie”, więc obowiązują nas różowe stroje panie, panowie w strojach niebieskich. Mamy nadzieję, że będzie ogromna zabawa, wielka radość i wiemy też, że seniorzy uwielbiają się przebieraćKatarzyna Delikowska, kierownik przestrzeni Trzeciego Wieku przy WCR.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy