Quarantanamera – radość z balkonów!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Quarantanamera to akcja, która ma wywołać radość i uśmiech na twarzach wrocławian. Ekipa przemieszcza się po mieście i fotografuje mieszkańców.

Akcja polega na robieniu zdjęć, filmików i pokazywaniu tego co wrocławianie robią podczas kwarantanny na swoich balkonach. Członkowie grupy zrobili już ponad sto zdjęć.

Poprzez balkony ludzie nawiązują teraz między sobą znajomości, a także jednoczą się, jak między innymi we Włoszech. Cel akcji quarantanamera to niesienie radości i uśmiechu. Przebieranie się do zdjęć nie jest wymagane.

Kampania zaskakuje, a nazwa pochodzi od znanej kubańskiej piosenki Guantanamera. W materiale można się dowiedzieć, jak można dołączyć do akcji.

Każdy teraz potrzebuje uśmiechu i radości, a dzięki akcji możemy sobie za darmo zrobić niezapomiane zdjęcie z czasów epidemii.
 

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy