Ranking najlepszych bukmacherów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W dobie internetu zakłady bukmacherskie online stały się nieodłącznym elementem rozrywki dla wielu entuzjastów sportu. Jednak w gąszczu ofert trudno czasem wybrać odpowiedniego operatora, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z obstawianiem. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking TOP3 najlepszych bukmacherów w Polsce, analizując ich zalety i to, co sprawia, że cieszą się uznaniem wśród graczy.

(Artykuł sponsorowany)

Zobacz, miejsca bukmacherów w rankingu na ten rok: www.legalsport.pl/ranking-bukmacherow/

Rankingi i zestawienia pozwalają w sposób obiektywny porównać zalety danych podmiotów, wyłaniając wśród nich tych, którzy pozytywnych cech posiadają najwięcej. My sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy uważani są za najlepszych w naszym kraju, czym się wyróżniają i dlaczego to właśnie oni są najchętniej wybierani przez typerów. Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Wam wybrać takiego operatora, który najpełniej spełnia Wasze oczekiwania.

  1. STS – pierwsze miejsce za całkoształt


Dlaczego STS zajął pierwsze miejsce w naszym rankingu? Przede wszystkim dlatego,  że to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku i największy operator. Rozpoznawalność nie tylko buduje zaufanie, ale też zobowiązuje: STS robi wszystko, by utrzymać się w czołówce zestawień, stale poszerzając swoją ofertę, dbając o innowacyjność i oferując graczom coraz to nowe rozwiązania. To stabilna i pewna marka, której jakości możemy być pewni.

STS zajmuje pierwsze miejsce w rankingu również dzięki szerokiej ofercie zakładów (zarówno dyscyplin sportowych, jak i lig i rozgrywek oraz typów selekcji na poszczególne wydarzenia) oraz innowacyjnym rozwiązaniom, zwłaszcza w zakresie stale udoskonalanej aplikacji internetowej. STS bije konkurencję na głowę również jeśli chodzi o wybór dostępnych metod płatności . U tego buka mamy aż 13 różnych sposobów zasilenia bukmacherskiego bankrollu, w tym kilka takich, które są niedostępne niemal nigdzie indziej – w STS możemy wpłacić pieniądze nie tylko przez BLIK, szybkie płatności czy Skrill, ale tez za pomocą funkcji Apple Pay, Braintree czy Neopay.

2. Fortuna – drugie miejsce za mega rynek zdarzeń

Fortuna znalazła się na drugim miejscu naszego rankingu, będąc operatorem bardzo wysoko ocenianym zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych typerów. To bukmacher, który kładzie nacisk m.in. na innowacyjność i dostępność zakładów live, co znajduje uznanie w oczach graczy i zdobywa mu dużą przychylność. Platforma tego bukmachera oferuje szczególnie bogatą ofertę wydarzeń na żywo, a także liczne bonusy i promocje dedykowane właśnie obstawianiu na żywo.

Prosta i intuicyjna strona internetowa oraz aplikacja mobilna są również bardzo wysoko oceniane i sprawiają, że obstawianie staje się łatwe i przyjemne. Z kolei dostępność licznych transmisji live w telewizji bukmacherskiej Fortuna TV sprawiają, że gracze mają możliwość jeszcze pełniejszego emocjonowania się wydarzeniami, obstawianymi w czasie rzeczywistym.

3. Superbet – trzecie miejsce dynamiczny rozwój

Ranking TOP3 najlepszych bukmacherów w Polsce zamyka Superbet –  bukmacher, który zdobył uznanie dzięki dynamicznemu rozwojowi i innowacyjnym rozwiązaniom. Funkcjonując na polskim rynku zakładów sportowych zaledwie od kilku lat, Superbet szturmem podbił serca graczy, wyprzedzając marki z o wiele dłuższym stażem. Wyróżniają go też bardzo atrakcyjne kursy, bogata oferta zakładów sportowych oraz liczne promocje, które są szczególnie wysoko oceniane i umożliwiają znaczne podbijanie wygranych.

Gracze korzystający z oferty Superbet doceniają również profesjonalną obsługę klienta oraz szybkie i bezpieczne metody płatności – pod tym względem Superbet goni najlepszego w stawce buka, czyli STS, oferując aż 11 różnorodnych metod zasilania konta.

W rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce trzy wyżej wymienione marki zdobyły uznanie ze względu na różnorodność oferty, atrakcyjne kursy i innowacyjne rozwiązania, a przede wszystkim ze względu na systematyczny rozwój, który sprawia, że zamiast osiadać na laurach każdy z nich stale dopracowuje swoją ofertę. STS, Fortuna i Superbet to bukmacherzy, którzy zyskali zaufanie graczy, oferując nie tylko emocjonujące zakłady, ale także przemyślane rozwiązania ułatwiające obstawianie. Wybór między nimi zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i oczekiwań graczy, którzy cenią sobie profesjonalizm, innowacyjność i atrakcyjne warunki obstawiania.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy