Rekrutacja w DSW trwa

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na studia lub myślą, że spóźnili się ze złożeniem dokumentów, mogą odetchnąć z ulgą. W Dolnośląskiej Szkole Wyższej rekrutacja trwa do 15 października.

W chwili obecnej jest tak dużo zapisów, że może się zdarzyć sytuacja, że te miejsca się skończą, więc namawiamy do dokonania zapisu jak najszybciej. Można tego dokonać poprzez stronę internetową. System prowadzi intuicyjnie krok po krok każdego kandydata – mówi Hubert Zieliński, dyrektor Biura Rekrutacji i Sprzedaży DSW.

Studia w DSW pozwalają rozwijać pasję i zainteresowania. Uczelnia oferuje wiele kierunków, w obrębie których można wybrać dostosowaną do siebie specjalizację. Dużym zainteresowaniem cieszą się psychologia, media kreatywne i kierunki socjalne.

Przede wszystkim najlepiej myśleć o swoich pasjach, dlatego że to jest raczej coś, co się nie wypali i będzie Nam towarzyszyło przez resztę życia, więc dobrze wybrać kierunek, który odpowiada naszym zainteresowaniom. Kierować się tym, w czym jesteśmy dobrzy, kierować się swoim typem osobowości, typem temperamentu, również typem inteligencji, dlatego że jest wiele różnych inteligencji, nie tylko to słynne IQ – dodaje dr Beata Rajba, psycholog i wykładowca w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

W DSW można wybrać także studia jednolite na kierunkach psychologia, pedagogika, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Na studentów, który ukończyli pierwszy stopień czekają studia magisterskie oraz szeroka oferta studiów podyplomowych. Dolnośląska Szkoła Wyższa od 15 lat zajmuje 1. miejsce na Dolnym Śląsku w rankingu uczelni niepublicznych.

To uczelnie niepubliczne charakteryzują się dynamiką zmian. My bardzo szybko dostosowujemy nasze studia i specjalności do oczekiwań rynku pracodawców, dlatego absolwenci uczelni niepublicznych zdobywają większe zainteresowanie wśród przyszłych pracodawców – wyjaśnia Hubert Zieliński, dyrektor Biura Rekrutacji i Sprzedaży DSW.

Myślę, że elastyczność jest w tej chwili jednym z największych atutów na rynku pracy. To znaczy rynek pracy się zmienia, zmieniają się wymagania. Pewne zawody powstają, a pewne zawody giną, więc takie przebranżowienie się, elastyczność również, możliwość podjęcia następnych studiów to atut i dobry pomysł – zaznacza dr Beata Rajba, psycholog i wykładowca w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Aby zostać wpisanym na listę studentów w DSW do 15 października wystarczy przejść rekrutację i dostarczyć komplet dokumentów.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy