Rekrutacja w Wyższej Szkole Handlowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Pandemia koronawirusa rzuciła wszystkich w nową rzeczywistość. Pomimo trudności Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu wyszła na przeciw studentom i umożliwia naukę hybrydową. Nauka to klucz do sukcesu dlatego też od przyszłego semestru studiować będzie można aż na czterech nowo powstałych specjalnościach prestiżowego kierunku MBA.

Są to cztery kierunki, Robotyzacja Procesów Biznesowych, Digital Transformation, Human Capital Menagement, Lean Organization. W przypadku tych kierunków zajęcia będą całkowicie online. Osoby, które byłyby zainteresowane mieszanym trybem zapraszamy na dwuletnie studia magisterskie Executive MBA oraz International MBA, a także na roczne studia podyplomowe– wymienia Anna Sikucińska, koordynator programu MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Szkoła poleca też inne kierunki, o których można się dowiedzieć z dostępnego online nagrania z Dni Otwartych szkoły.

– Drzwi otwarte, na które zazwyczaj zapraszamy kandydatów do nas by mogli zapoznać się z uczelnią, dowiedzieć się jak to wszystko wygląda, w tym roku zorganizowaliśmy w formie online. Na żywo można było oglądać, zadawać pytania- mówi Ula Jagielnicka z działu marketingu Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu

Rekrutacja nadal trwa i wszyscy chętni mogą wziąć w niej udział. Jak można złożyć dokumenty?

Rekrutacja trwa w tym roku do końca września, ale przygotowaliśmy ofertę specjalną dla naszych studentów, dla osób które złożą dokumenty do końca sierpnia będzie 10 % zniżki na pierwszy rok studiów i brak opłaty wpisowej– opowiada Mateusz Wróbel z biura rekrutacji Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. 

Dokumenty składać można osobiście w godzinach otwarcia biura w szkole. Należy pamiętać o obostrzeniach pandemicznych i konieczności zakładania maseczki, płyny do dezynfekcji są na miejscu. Szkoła zachęca do składania dokumentów również osoby, które mają poprawkę we wrześniu.

Dokumenty rekrutacyjne można wysłać też pocztą wraz z kopią świadectwa maturalnego bądź dyplomowego, potwierdzonego przez notariusza. Szkoła docenia swoich absolwentów dlatego przygotowała oferty promocyjne.

Dla naszych absolwentów mamy przygotowaną ofertę promocyjną, 20% bądź 30% upustu na pierwszy rok studiów, w zależności od oceny na dyplomie oraz brak opłaty wpisowej– dodaje Wróbel.

Inauguracja tradycyjnie przewidziana jest na 1 października. Z uwagi na trwające obostrzenia pandemiczne, na inaugurację zaproszona będzie ograniczona ilość osób, ale całe wydarzenie będzie dostępne online.

Wykładowcy i pracownicy naukowi tęsknią za studentami i rozumieją jak trudny jest to czas dlatego podczas najtrudniejszego okresu pandemii i pracy zdalnej stworzyli wesołe nagranie gdzie śpiewają znamienne w tych czasach don’t worry be happy.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy