Rusza Vertigo Summer Jazz Festival (1-31.07)

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
We Wrocławiu od 1 lipca rusza Vertigo Summer Jazz Festival 2020. Na miłośników muzyki czeka ponad 30 koncertów na żywo w różnych lokalizacjach Wrocławia. Festiwal potrwa do końca lipca.

Vertigo Summer Jazz Festival 2020, to już trzeci sezon spotkań z muzyką jazzową na ulicach Wrocławia. Festiwal, jest odpowiedzią na letnie zapotrzebowanie, rozrywki w mieście, w czasie wakacji. Organizatorzy festiwalu stawiają duży nacisk na bezpieczeństwo, gdyż pandemia nadal trwa.

Koncerty rozpoczynają się już 1 lipca. Każdego dnia muzycy podczas festiwalu będą występować w innych lokalizacja Wrocławia. Większość wydarzeń festiwalu jest darmowa. W soboty muzycy wystąpią w Parkach, a w środę na Dachach Wrocławia. Atrakcją festiwalu, jak co roku będzie darmowy muzyczny tramwaj Vertigo, który we wtorki będzie przemieszczał się po torach miasta.

Vertigo Summer Jazz Festival to 31 świątecznych dni z muzyką jazzową. Więcej informacji na temat wydarzenia i bilety można znaleźć na stronie Verigo Jazz Club & Restaurant.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy