Ruszyły Dolnośląskie Gryfy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Dolnośląskie Gryfy to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w województwie. Do 30 września można składać ankiety do 17. edycji tego konkursu.

– Bardzo się cieszę, że możemy w tym roku po raz siedemnasty wręczyć Dolnośląski Gryf – Nagrodę Gospodarczą. Trudne czasu, ale nie przejmujemy się tym i chcemy kontynuować, nie robić przerwy – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej. 

W tym roku nagrody przyznawane będą w ośmiu kategoriach, do których zalicza się m. in. nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, dla nowoczesnego pracodawcy lub lidera transformacji biznesu. 

– Szukamy nowych, młodych firm, które bardzo dobrze poruszają się w nowych technologiach, w nowych możliwościach, w nowych rozwiązaniach. Czekamy na zgłoszenia wszystkich firm – zachęca Marek Pasztetnik.

W zeszłym roku nagrodę w kategorii Wizjoner Przestrzeni otrzymała wrocławska firma Atlas Ward Polska, która specjalizuje się w budowie obiektów logistycznych i produkcyjnych.. O zwycięstwie firmy zdecydowało m. in. innowacyjne podejście do biznesu.

– Firma Atlas Ward jest generalnym wykonawcą obiektów logistycznych, produkcyjnych, biurowych, ekologicznych. Świadczymy kompleksowe usługi dla naszych klientów, począwszy od pomysłu na inwestycję, po samo wręczenie kluczy i uruchomienie obiektów – mówi Izabella Ruchniak, dyrektor sprzedaży i rozwoju Atlas Ward Polska. 

Nagroda Gospodarcza oprócz renomy gwarantuje laureatom niezapomniane przeżycia podczas Wielkiej Gali Biznesu.

– Uroczystość fantastyczna. Na pewno jest to dodatkowa cegiełka do rozwoju naszej firmy, do podnoszenia prestiżu i pokazania naszym klientom, że nasze usługi są doceniane nie tyle przez inwestorów, ale też przez instytucje niezależne – mówi Izabella Ruchniak. 

Dolnośląskie Gryfy – Nagroda Gospodarcza to prestiż i wielka szansa, z której warto skorzystać. Ogłoszenie zwycięzców 19 października podczas uroczystej gali.