Samochód na torowisku przy ul. Legnickiej. Co z kierowcą?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W samym centrum miasta na wysokości ul. Legnickiej 21 doszło do drastycznego wypadku z udziałem pojazdu osobowego BMW. Auto po prostu wyleciało na tory tramwajowe. Przyczyny wydarzenia na razie są ustalane przez policję. Ze wstępnych ustaleń wiemy, że kobieta, która prowadziła samochód straciła panowanie nad kierownicą. Na szczęście pasażerom nic się nie stało.

Wrocławscy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w obrębie ul. Legnickiej, na terenie Starego Miasta. Natychmiast pojechali na miejsce i ustalili, że kobieta kierująca autem BMW prawdopodobnie nie zachowując należytej ostrożności straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na znajdujące się obok torowisko – relacjonuje asp. sztab. Łukasz Dutkowiak, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Na szczęście torowisko było wyłączone z użytkowania, z uwagi na fakt prowadzonych prac remontowych. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał – zaznacza asp. sztab. Łukasz Dutkowiak.

Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut z uwagi na fakt, że uszkodzony pojazd trzeba było usunąć. Czynności na miejscu wykonali policjanci Ruchu Drogowego z Komedy Miejskiej Policji we Wrocławiu – relacjonuje asp. sztab. Łukasz Dutkowiak, Komenda Miejska Policji we Wrocławiu.

Kobieta prowadząca samochód była trzeźwa.