„Sąsiedzka biblioteczka” w Firleju

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
„Sąsiedzka biblioteczka” to inicjatywa Ośrodka Działań Artystycznych „Firlej”. Powstała w ramach „Kawiarni sąsiedzkiej”. Każdy zainteresowany może wziąć w niej udział, nie wychodząc z domu.

Zapraszamy na spotkania „Sąsiedzkiej biblioteczki” z Olgą Szelc, gdzie Olga opowiada o różnych ciekawych książkach, które zainteresują wielbicieli czytelnictwa  do zapoznania się z nową literaturą – klasyczną i współczesną – mówi Svitlana Olshevska, specjalistka ds. Promocji w Firleju. 

Projekt powstał, aby połączyć miłośników czytelnictwa. Sam pomysł pojawił się już przed pandemią, natomiast lockdown i potrzeba chwili przyczyniły się do jego szybkiej realizacji. 

Już wcześniej był pomysł współpracy z Olgą Szelc, która wpadła na to jeszcze przed pandemią – mówi Svitlana Olshevska.

W najbliższych dniach „Kawiarnia sąsiedzka” zaprasza na cykl warsztatów online. One już mają swoją tradycję, mamy taką domową telewizję – mówi Robert Chmielewski, dyrektor Firleja. 

Firlej poszerza swoją działalność i wszystkim stęsknionym za muzyką na żywo proponuje pierwszy od czasów pandemii koncert. 

Zapraszamy na koncerty w ostatni weekend miesiąca. Będziemy grać muzykę gitarową. Myślę, że to jest bardzo dobra oferta dla tych wrocławian, którzy nie mogli posłuchać ciężkich brzmień. Robiliśmy koncerty muzyki alternatywne, jazzowej, improwizowanej, alternatywnej – mówi Robert Chmielewski.   

Takich propozycji w planie działania Firlej ma więcej, a wiosna to idealny czas na to, aby z powodzeniem je realizować.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy