Sport

Amerykańskie sporty zyskują na popularności w Polsce!

Popularność amerykańskich sportów w naszym kraju stale wzrasta. Obecnie w mediach pojawia się coraz więcej artykułów związanych z baseballem, czy też futbolem amerykańskim, a wcześniej główna koncentracja objawiała się w przypadku NHL, czy NBA, które od wielu lat mają swoich stałych obserwatorów. Betcris to jeden z najnowszych legalnych bukmacherów na polskim rynku, który wywodzi się z krajów Ameryki Łacińskiej, więc nic dziwnego, że oferta na amerykańskie sporty jest tutaj jedną z najlepszych na rynku!

Rafael Nadal z nadzieją na kolejny triumf w Roland Garros!

Po kilku tygodniach przerwy do rywalizacji w męskim tenisie wraca Rafael Nadal. Hiszpan w tym sezonie znajduje się w znakomitej formie, co widać na podstawie osiąganych przez niego rezultatów, jednak plany pokrzyżowała mu kontuzja. Czy podczas Roland Garros po raz 14 w swojej karierze sięgnie po końcowy sukces?

Jagiellonia vs Śląsk, czyli starcie drużyn bez formy. Sprawdź zakłady bukmacherskie na mecz!

Już w najbliższą sobotę o godz. 15:00 piłkarze Śląska rozegrają swój kolejny mecz w Ekstraklasie. Tym razem udadzą się oni na starcie do Białegostoku z tamtejszą Jagiellonią. Obie drużyny w ostatnim czasie mocno rozczarowują i obie zbliżyły się do strefy spadkowej. Kto okaże się lepszy w meczu o sześć punktów? Czy piłkarze z Wrocławia przerwą passę czterech spotkań bez wygranej? Tutaj poznasz zakłady bukmacherskie i kursy na omawiane spotkanie z oferty PZBuk. Serdecznie zapraszam!

Fizjoterapia – zawód przyszłości. Studenci AWF-u sprawdzili działanie kriokomory

Przez siedzący tryb życia, brak aktywności i stres coraz więcej osób potrzebuje pomocy fizjoterapeuty. To zawód przyszłości, który cieszy się duża popularnością na wrocławskim AWF-ie. Studenci pierwszego roku, z którymi rozmawialiśmy, podkreślają, że zdecydowali się pomagać innym. My towarzyszyliśmy im podczas wizyty w kriokomorze.

Jak będą wyglądały korty przy Pułtuskiej? Jest koncepcja

Korty tenisowe przy ulicy Pułtuskiej zostaną zmodernizowane. Obiekt w lipcu przejęła miejska spółka Spartan. Przeprowadzono konsultacje społeczne, które pokazały, czego oczekują mieszkańcy i środowisko tenisowe. Koncepcja zakłada między innymi budowę pięciu krytych korków, rozbiórkę istniejącego i budowę nowego budynku kortowego oraz zagospodarowanie terenów zielonych.

Płomień Krośnice w rękach dziewczyn

Piłka nożna to męski sport? Zawodniczki Płomienia Krośnice obalają stereotypy i już jesienią chciałaby wystartować w IV lidze amatorskiej.

Speedrower powraca. Szarża Wrocław gotowa!

Speedrower powraca do stolicy Dolnego Śląska. Wrocławianie mają swojego przedstawiciela w tej dyscyplinie jest to Szarża Wrocław. Zawodnicy szykują się do nowego sezonu, który rozpocznie się na przełomie marca i kwietnia.

Nordic walking. Jak zacząć? Seniorzy aktywni!

Chodzenie to jedna z najzdrowszych aktywność, która nie obciąża, a wręcz przeciwnie – najskuteczniej aktywizuje mięśnie. Nordic walking uprawiać może każda, także senior. Jak więc zacząć swoją przygodę z kijkami?

Liga koszulkowych maniaków

Rywalizacja sportowa niekoniecznie musi toczyć się na boisku. Dobrym przykładem jest Polish Kit League – nieoficjalne mistrzostwa projektantów koszulek piłkarskich rozgrywane tak, jak spotkanie w rozgrywkach piłkarskich. 14 grafików co tydzień rozgrywa między sobą spotkania, w celu wyłonienia najlepszego projektanta. Przed kilkoma tygodniami wystartowała trzecia już edycja rozgrywek.

Finał halowej piłki nożnej w Krośnicach

Blisko 80 spotkań, 900 bramek i 200 zawodników, a przy tym wszystkim mnóstwo sportowych emocji. IX edycja Krośnickiej Halowej Ligi Piłki Nożnej jako jedyna w regionie ruszyła i wytrwała do końca, mimo pandemii.