Sportowe wakacje w Kobierzycach

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Wakacje to czas odpoczynku, dobrej zabawy i aktywności fizycznej, zwłaszcza teraz, po roku nauki zdalnej. Właśnie taką dewizą kierowano się tutaj, w Kobierzyckim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Dzieciaki podczas półkolonii nie mogły narzekać na nudę.

Byliśmy na treningu karate i teraz, po treningu karate, gramy w piłkę ręczną – mówi Miłosz Major, uczestnik sportowych półkolonii.

Byliśmy na zajęciach z tańca, w sumie to cały czas coś robimy, skaczemy na dmuchańcach, mamy zajęcia z karate. Codziennie coś nowego, mam nadzieję, że będą zajęcia z minigolfa, tylko jest trochę średnia pogoda – mówi Lena Furasiewicz, uczestniczka sportowych półkolonii. 

– Gramy w hokeja, gramy w piłkę ręczną, w kosza, w piłkę nożną, biegamy, gadamy, dużo rzeczy fajnych – dodaje Jan Różycki, uczestnik półkolonii.  

Dzięki gminie Kobierzyce i KOSiR-owi organizujemy kolonie, jest tu multum atrakcji. Są to kolonie multisportowe, dwa turnusy. W pierwszym turnusie jest 63 uczestników, w drugim 62 i w kolejnym typowo piłkarskim jest 70 uczestników – mówi Sebastian Słobodzian, Kobierzycki Ośrodek Sportu. – Dzieci mają tu wszystko, skakańce, unihokej, piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, wycieczki, minigolf, oraz różne spacery i atrakcje obok hali – dodaje.

Najmłodsi zdradzili nam, że ten rok wcale nie był taki łatwy i już czekają na powrót do szkół.

Trochę trudny, zwłaszcza że gram na skrzypcach, więc wiadomo, że ciężej. Mam nadzieję, że już będzie wszystko normalnie  – dodaje Lena Furasiewicz, uczestniczka sportowych półkolonii. 

Najpierw czułem się nieswojo, bo pierwsza klasa z zerówki, ale potem już się przyzwyczaiłem i fajnie było. Wakacje są fajne, ale szkoła też  – podkreśla Jan Różycki, uczestnik półkolonii.

Widzimy to, dzieci tryskają energią, jest super, wszyscy jesteśmy zadowoleni, że tak się dzieje – dodaje Sebastian Słobodzian, Kobierzycki Ośrodek Sportu.

Zobacz również

Już w piątek o godzinie 19:20 zapraszamy na premierową emisję naszego nowego programu „W trosce o świat”. W pierwszym odcinku nowej ekologicznej serii opowiemy o wrocławskich autobusach elektrycznych, klastrach energii oraz stacjach wymiany baterii w komercyjnych pojazdach elektrycznych. Zapraszamy do oglądania.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy