Spotkanie z projektantami i influencerami podczas dwóch dni targów mody we Wrocławiu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Nadchodzi wrzesień, czyli najważniejszy miesiąc w świecie mody. To czas jesiennych kolekcji, które już zaczynają pojawiać się w sklepach. Dla tych, którzy będą chcieli odświeżyć swoją szafę lub poszukać inspiracji, Wrocław Fashion Outlet przygotowało specjalne wydarzenie - w ostatni weekend sierpnia odbędą się dwa dni targów modowych.
  • My zaczynamy już celebrować jesienne kolekcje w ostatni weekend sierpnia. Zapraszamy naszych klientów na unikatowe wydarzenie „Fashion Calling”, które odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia, to jest w najbliższą sobotę i niedzielę. To unikatowa okazja dla miłośników mody. Będziemy gościć największe nazwiska polskiej mody. Odwiedzi nas Maciej Zień ze swoim stoiskiem ubrań, także będziemy gościć Łukasza Jemioła i Lidię Kalitę. Będzie można kupić ich projekty, a także spotkać się z nimi na żywo. Będzie można także odwiedzić pierwszy w historii pop-up poza Warszawą marki Warsaw Saints. Odwiedzi nas także najstarszy warszawski concept store TFH Koncept, który zaprezentuje projekty trzech ukraińskich projektantek. Będą to projektantki: Mogozine, Marta Wachholz i Nata Chul i na deser będziemy gościć przez dwa dni wrocławskiego specjalistę od mody męskiej vintage Radosława Pawłowskiego z jego Panatypa concept store, który pojawi się u nas z własną selekcją perełek specjalnie dla panów – mówi Katarzyna Warzecha, senior marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Wydarzenie wpisuje się w ideę odpowiedzialnego recyklingu i dbania o środowisko, bo z jednej strony pozwala oszczędzić pieniądze, a z drugiej daje kolejne życie odzieży, dlatego podczas targów mody w Wrocław Fashion Outlet nie zabraknie również takiej możliwości.

  • Będziemy gościć dwie influencerki. Będzie to Karolina Ościk-Alama, zwana w świecie Instagrama jako „Cajmel”. To w sobotę, a w niedzielę odwiedzi nas Marcelina Misztal – wokalistka, autorka tekstów. Marcelina jest znana również jako „bambini_di_foresta”, autorka profilu na Instagramie, gdzie propaguje zdrowy styl życia blisko natury – dodaje Katarzyna Warzecha, senior marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Centrum w ostatnich latach zmieniło profil biznesowy. Prowadzone inicjatywy mają na celu dbałość o środowisko i wspieranie lokalnej społeczności. W tym roku Wrocław Fashion Outlet zorganizowało dwa pokazy filmów w ramach rozgrzewki przed Festiwalem Kina Nowe Horyzonty.

  • Od 2017 roku – od tego momentu centrum przebyło szereg zmian zarówno w wyglądzie, jak i też w ofercie sklepów. Pojawiło się u nas wiele marek premium takich jak: Boss, Karl Lagerfeld lub niedawno otwarty Gant. Cały czas się zmieniamy i cały czas chcemy być jak najlepsi, jak z najlepszą ofertą i też z dbałością o środowisko dla naszych gości. Wiosną organizowaliśmy akcję zachęcającą naszych klientów do przesiadania się na rowery, aby im to ułatwić przez miesiąc mogli korzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego. W październiku czeka nas kolejna akcja, podczas której będziemy zachęcać gości do wspólnego sadzenia drzew, już kolejnych drzew sadzonych przez nas we Wrocławiu – podsumowuje Katarzyna Warzecha, senior marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Zobacz również

Już po raz 30. w Złotoryi odbyły się międzynarodowe otwarte mistrzostwa Polski w płukaniu złota. Zawody, które odbywają się zawsze w ostatnie weekendy maja przyciągają nie tylko płukaczy z całej europy, ale również turystów. 

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy