Starcie z Górnikiem Zabrze

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W ten piątek WKS zmierzy się z Górnikiem Zabrze w meczu ligowym. ostatni raz wrocławianie pokonali drużynę ze śląska w 2014 roku. Czy tym razem uda się powtórzyć sukces?

Po starcie rundy wiosennej, Śląsk Wrocław w dwóch kolejnych spotkaniach zdobył zaledwie 2 punkty. 

Chcieliśmy wygrać z Lechią, nie udało się. Mecz z Pogonią był dla nas ciężki. Kiedy gramy u siebie, musimy wygrywać – wyjaśnia Diego Živulić, piłkarz Śląska Wrocław.

W 23. kolejce PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmie Górnika Zabrze. Zawodnicy Lavički powalczą o pierwsze zwycięstwo w nowej rundzie.

Wiem, że historia naszych spotkań z Górnikiem Zabrze nie jest dla nas pozytywna. To wyzwanie dla nas, aby zmierzyć się z tą drużyną – opowiada trener, Vítězslav Lavička.

Jakie nastroje panują przed meczem z Górnikiem?

Wszystko w porządku. Myślę, że dobrze trenujemy. Jesteśmy przygotowani do meczu, więc powinniśmy wygrać – mówi Diego Živulić.

Czy Śląsk Wrocław przełamie fatalną serię spotkań z Górnikiem?

Górnik jest bardzo trudnym rywalem dla Śląska. Od wielu spotkań nie możemy z tą drużyną wygrać, ale liczymy, że przy dopingu publiczności, Śląsk Wrocław odniesie zwycięstwo. Pokazaliśmy w tym sezonie, że warto w nas wierzyć i nie z takimi rywalami, oczywiście szanując Górnika Zabrze, jest w stanie powalczyć o zwycięstwo – tłumaczy Tomasz Szozda, rzecznik Śląska Wrocław.

Do dyspozycji trenera są wszyscy piłkarze, poza zawodnikami, którzy od jakiegoś czasu borykają się z kontuzją. Jaki będzie wynik dowiemy się już w piątek. 

Zobacz również

We Wrocławiu już po raz czwarty została zorganizowana konferencja Management 360, która jest skierowana do managerów, ale też do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem. Do udziału w tegorocznej edycji zostało zaproszonych ponad 20 prelegentów, którzy rozmawiają z uczestnikami między innymi na temat tego, jak współpracować z klientami, jak przeprowadzać trudne rozmowy oraz na temat młodego pokolenia w pracy. Konferencja rozpoczęła się 20 września i potrwa do 22 września.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy