Stefano Terrazzino podbił serca mieszkanek gminy Siechnice

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
To było prawdziwe Święto Kobiet w gminie Siechnice. Występ Stefano Terrazzino rozgrzał kobiecą publiczność, którą tłumnie przybyła na koncert artysty. Emocji nie brakowało, a na scenie pojawiły się także mieszkanki gminy.

Stefano Terrazzino to włoski tancerz i piosenkarz, znany m. in. z „Tańca z Gwiazdami”. Do Siechnic przyjechał z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Kobieca publiczność szybko dołączyła do wspólnej zabawy i z każdym utworem stawała się coraz bardziej odważna. W końcu na scenie pojawiła się pani Halina.

– Byłam troszkę zdenerwowana, ale Stefano mnie ośmielił. Było cudownie.

– Bardzo się podobało. Bardzo miły Dzień Kobiet, tak że serdecznie dziękujemy i czekamy na więcej i mamy nadzieję, że co roku będą jakieś miłe spotkania z artystami zorganizowane w Siechnicach. Czekamy na więcej. Zawsze będziemy w pierwszym rzędzie czekały.

Jakie emocje dzisiaj?

– Niesamowite, nawet były tańce. Przyznam szczerze nie sądziliśmy, że to będzie taka super zabawa.

– Bardzo miło.

– Doskonale, ja kocham muzykę, więc jak widać dobrze.

– Fantastycznie! Świetny pomysł, świetny artysta i teraz trzeba to kontynuować.

A na scenie jak było?

– Fantastycznie! Kocham scenę.

– Świetnie! Bardzo dziękujemy za zaproszenie Stefano, ponieważ był cudowny koncert. Zresztą widzieliście państwo, wszyscy się świetnie bawili – mówią mieszkanki gminy Siechnice.

Podczas występu nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewania. Taka impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w gminie Siechnice została zorganizowana po raz pierwszy, ale już przyciągnęła tłumy.

– Najlepsze życzenia jeszcze raz na Dzień Kobiet dla wszystkich pań i podziękowania za udział w imprezie, która dzisiaj przekroczyła wszelkie oczekiwania. Stefano Terrazzino z zespołem, piękny spektakl, nie tylko wokalny, muzyczny, taneczny i z włączeniem publiczności wspaniałej! Ta piękna sala sportowa pomieściła w nowej Szkole Podstawowej nr 2 kilkaset osób. To sala w budynku pasywnym. Nie zgrzaliśmy się za bardzo, bo wentylacja sterowana komputerowo, nowoczesne technologie, sala pomieściła kilkaset osób. Chcielibyśmy tysiąc, ale do tego musimy zrewitalizować starą Czechnicę i tam co najmniej w jednym z obiektów utworzyć piękną, mieszczącą tak dużą liczbę uczestników salę koncertowo-widowiskowo-muzyczną. To jest nasz cel na najbliższe lata – mówi Milan Ušák, burmistrz Siechnic.

Zobacz również

Leo ma około 6 lat i od kilku miesięcy mieszka we wrocławskim TOZ Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Właśnie, żeby pomóc takim bezdomnym zwierzętom, jak ten piesek, we wrocławskim aquaparku już po raz drugi zostały zorganizowane Wrocławskie Mistrzostwa w Pływaniu Pieskiem.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy