Studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
W Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu można studiować prestiżowe kierunki Master of Business Administration ( MBA ). Jest to obecnie jeden z najbardziej cenionych tytułów zadowowych w biznesie. W ramach współpracy do Wrocławia przyjechali profesorowie i studenci z uczelni z Niemiec.

– Jest to nasza parterska uczelnia z którą współpracujemy już od 10 lat, to jest placówka, która istnieje od 120 lat. Jest w kategorii top 3 w Niemczech – mówi dr Aneta Szymańska, dyrektor programu MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Wyższa Szkoła Handlowa gościła grupę studentów i profesorów z Lipska. Podczas spotkania żacy mogli usłyszeć wykłady niemieckich profesorów dotyczących ekosystemu w zarządzaniu, modeli biznesowych, a także tego, jak radzić sobie w sytuacji związanej.

– Obecna sytuacja jeśli chodzi o nauczanie w Polsce jest podobna do naszej. Jest model hybrydowy, gdzie niektóre zajęcia odbywają się stacjonarnie, a także model zdalny, gdzie zajecia są prawodzone online. Na razie uważamy, że ten system się sprawdza, a studenci go chwalą – mówi prof. dr Tobias Dauth, HHL Leipzig Graduate School of Management.

– Takie spotkanie polsko-niemieckie jest to zawsze świetna okazja na wymienienie poglądów. Razem możemy więcej, będziemy ze sobą współpracować i patrzymy w przyszłość – podkreśla jun.prof. dr Dominik Kanbach, HHL Leipzig Graduate School of Management.

– Studenci mówią mi, że nauczanie online jest bardzo męczące i trzeba się bardziej skupić czasami również brakuje odpowiedniej interakcji, dlatego czekam już na normalny powrót do pracy, a takie wymiany tylko w tym pomagają – dodaje prof. dr Alexander Lahmann, HHL Leipzig Graduate School of Management.

Dlatego Wyższa Szkoła Handlowa nie ogranicza się tylko do regionu, lecz także oferuje studia online w języku angielskim na całym świecie.

– Nasza nowa oferta to MBA Robotic Proces Automation, to są takie pierwsze studia online na świecie z RPA, które są oferowane w 100 % online – dodaje dr Aneta Szymańska, dyrektor programu MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

Obywatele z wielu stron świata mogą dołączyć na te studia i stać się rekininami biznesu, dzięki Wyższej Szkole Handlowej.

Zobacz również

W najbliższy piątek 23 lutego na Dużej Scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu zostanie zagrany spektakl „Kaligula” w reżyserii Roberta Czechowskiego. Warto przyjść i zobaczyć ten spektakl chociażby ze względu na to, że będzie to jeden z ostatnich spektakli, który zostanie zagrany na Dużej Scenie. Przypomnijmy, że już w kwietniu rozpocznie się tutaj remont.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy