„Świat filmowych opowieści” w Lumina Park w Zamku Topacz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Lumina Park w Topaczu zaprasza zwiedzających do zanurzenia się w świat ulubionych bohaterów filmowych, książek oraz seriali. Na tegorocznej ścieżce zwiedzania można spotkać dinozaury z Parku Jurajskiego, mieszkańców Narnii, Kapitana Nemo czy też słynną Pocahontas.

To jest prawie 1,5 km spaceru. Każda część naszego parku jest inną strefą, z innymi efektami, z inną muzyką, innymi rekwizytami. Więc tak naprawdę spacerując po naszym parku, zmieniamy cały czas otoczenie, w którym jesteśmy. Dużo się dzieje – mówi Damian Surmacki, menadżer Lumina Park we Wrocławiu.

Nowością tegorocznej edycji parku iluminacji w Topaczu jest specjalnie przygotowana tematyczna rywalizacja.

Polega to na tym, że skanujemy kod QR telefonem i tak naprawdę rozpoczynamy przygodę. Cała ta aplikacja pomaga przejść park po kolei, tak jak to zaplanowaliśmy, ale też poszerza doznania, bo są pytania tematyczne odnośnie instalacji, które są w parku, odnośnie rzeczy, które się tu znajdują. Tak że trzeba troszeczkę bardziej zaangażować się w ten spacer i szukać odpowiedzi w środku – mówi Damian Surmacki, menadżer Lumina Park we Wrocławiu.

W tym roku to już jest 3. edycja parku iluminacji na terenie Zamku Topacz. Atrakcja ta cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Dolnoślązaków i turystów.

Mamy tutaj i okolicznych mieszkańców i mieszkańców Wrocławia, z gmin ościennych, jak również gości z zagranicy. Widzimy to też po samochodach, które do nas przyjeżdżają. Są to goście z Czech, Niemiec. Tak że tak naprawdę dosyć dalekie zasięgi mamy i trafiamy do wielu wielu ludzi.

-Ile osób już skorzystało w ramach tegorocznej edycji? 

Myślę, że już w granicach 100 tys. osób – mówi Damian Surmacki, menadżer Lumina Park we Wrocławiu.

Zwiedzanie parku iluminacji jest możliwe codziennie od godziny 16.00 do 21.00 do końca lutego 2024 roku. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra Lumina Park Wrocław również będzie otwarty w tych samych godzinach.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy