Świąteczny czas w Kobierzycach. Koncert kolęd i pastorałek

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Ten przedświąteczny czas jest dla nas bardzo ważny i magiczny. W gminie Kobierzyce 9 grudnia rozpocznie się na dobre. Najpierw koncert kolęd i pastorałek, a zaraz po nim odbędzie się zapalenie choinki.

–  Już 9 grudnia spotkamy się w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Adama Wójcika w Kobierzycach na koncercie Magdy Steczkowskiej. Będzie to koncert przepiękny, przede wszystkim złożony z pastorałek i kolęd, które wszyscy znają. Czekamy na to aby przywitać ten świąteczny czas. Spokojnie można do nas przychodzić do Ośrodka Kultury i odbierać bezpłatne wejściówki. Spotykamy się u nas na miejscu od 7:30 do 15:30, jeśli chodzi o godziny poranne, później w portierni od godziny 15:30 do godziny 20:00 – mówi Ewelina Grabowska, Kobierzycki Ośrodek Kultury.

–  W tym roku trochę ograniczamy się w oszczędności energii, jeżeli chodzi o iluminacje. Jednak postanowiliśmy, że choinka świąteczno-noworoczna rozbłyśnie jak zwykle. A 9 grudnia zapraszam wszystkich państwa serdecznie na spotkanie z choinką. Najpierw koncert z kolędami w wykonaniu Pani Steczkowskiej, a później rozświetlenie choinki. Spotkajmy się 9 grudnia i uczcijmy święta –podsumowuje Piotr Kopeć, zastępca wójta gminy Kobierzyce.

Zobacz również

Po katastrofie z 2022 roku Odra nadal jest w bardzo kiepskim stanie. Marszałek Sejmu Szymon Hołownia spotkał się dzisiaj ze środowiskiem proekologicznym Wrocławia, aby przedyskutować to, co można zrobić, aby poprawić stan jakości rzeki Odry oraz innych rzek w Polsce.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy