Świąteczny koncert Sceny pod Regałem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
I tak grają na próbie, a zaśpiewają i pokażą się także w internecie podczas koncertu świątecznego. Scena pod Regałem wraz z wieloma innymi muzykami zorganizowała specjalne wydarzenie dla widzów. Artyści sami uzbierali pieniądze na organizacje koncertu.

– Nasze przesłanie jest proste, dzielmy się uśmiechem i miłością do muzyki i siebie samych. Dajmy trochę ciepła w tych trudnych czasach. Wspierajmy także artyzm ten taki także drugoplanowy – mówi Michał Hadasik, dyrektor artystyczny Sceny Pod Regałem.

Magiczne wydarzenie przepełnione będzie różnymi dźwiękami.

– Te możliwości nasze są ograniczone, a jednak spotykamy się, żeby w ten świąteczny czas nieść radość ludziom. Piosenki świąteczne, kolędy, żebyśmy razem mogli przeżywać ten czas Świąt Bożego Narodzenia – mówi Malwina Kulisiewicz, wrocławska wokalistka i skrzypaczka.

W repertuarze pojawią się polskie kolędy, oraz także wiele innych świątecznych popularnych piosenek w jazzowej aranżacji.

– Chcemy pokazać, że jesteśmy, że nie da się nas złamać i że będziemy się starać coraz mocniej, żeby muzyka brzmiała na całym świecie, w całej Polsce i we Wrocławiu – dodaje Malwina Kulisiewicz, wrocławska wokalistka i skrzypaczka.

Na scenie pojawi się wiele gwiazd, muzyków i specjalnie zaproszonych gości z różnych stron świata.

– Miło jest być tutaj razem, w Literatce w bardzo ciepłym miejscu w tym okresie. Będę grał znane świąteczne piosenki i polskie kolędy – mówi Luigi Leoni, uczestnik koncertu i włoski muzyk.

Koncert będzie dostępny w formie online za darmo w 2 częściach w piątek oraz w sobotę – 11 i 12 grudnia. Start o godzinie 19.

– Kochani zapraszamy wszystkich. Bardzo dziękuje muzykom, który się zaangażowali w to wydarzenie. Bądźcie z nami! – dodaje Michał Hadasik, dyrektor artystyczny Sceny Pod Regałem.

Obejrzeć koncert będzie można na Facebooku Sceny Pod Regalem i Kawiarni Literatka.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy