Święto babć i dziadków w internecie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Dzień Babci i Dziadka obchodzone są 21 i 22 stycznia. To wyjątkowe dni, podczas których najmłodsi przypominają swoim dziadkom, jak bardzo ich kochają i doceniają. Mówi się, że rodzice wychowują, a dziadkowie rozpieszczają. I chyba rzeczywiście to prawda.

– Kocham moją babcię, bo się mną opiekuje. Jak jest mi smutno, to do mnie przychodzi. Karmi mnie i mojego brata. Bardzo ją kocham – mówi Kaja z przedszkola "Malinowe Skrzaty".

Tegoroczne obchody Dni Babci i Dziadka odbędą się w internecie. Wrocławskie Centrum Seniora przygotowało dla seniorów specjalny plan wydarzeń. 21 stycznia o godzinie 10:00 odbędzie się międzypokoleniowe spotkanie, na którym nie zabraknie rozmów o relacji wnuczków i dziadków, ale także życzeń i występów artystycznych maluchów z wrocławskiego przedszkola.

22 stycznia zaplanowano zaś warsztaty z nording walking i spotkanie ze studentami farmacji dotyczące 10 zasad świadomego seniora. W jaki sposób można skorzystać z oferty WCS-u?

– Wchodzimy przede wszystkim na stronę Wrocławskiego Centrum Seniora: www.seniorzy.wroclaw.pl, tam wchodzimy w głównego newsa, który mówi, że są Dni Babci i Dziadka. Pod każdym wydarzeniem jest link do logowania, należy w niego kliknąć, automatycznie przenosimy się na stronę online. Tam należy wpisać swoje imię, wyrazić zgodę na używanie mikrofonu i kamery i od razu włączamy się w zajęcia – wyjaśnia Kamila Polańska z WCRS-Wrocławskiego Centrum Seniora.

– Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości i miłości – mówią przedszkolaki.

Zobacz również

Saszetka z nasionami roślin pszczelego pożytku, a więc pożytecznych dla owadów zapylających wystarczy na zasianie nawet 4 metrów kwadratowych. Owady są nam niezbędne do życia i dlatego warto im pomóc, siejąc rośliny, z których będą mogły czerpać nektar i pyłki.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy