Sylwester Życia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Miejski Sylwester tym razem odbył się w zupełnie innej formule. Artyści i mieszkańcy spotkali się na domówce, ale wirtualnej!

Przez wielu tygodni marzyliśmy o tym, żeby móc zobaczyć się z wrocławianami, patrząc na miasto ze Sky Tower. Także o tym, żeby oni mogli nas zobaczyć. Udało nam się stworzyć atmosferę domówki, jaką przecież my wszyscy od wielu miesięcy sobie robimy, zawodowo lub prywatnie – mówi Paweł Gołębski, reżyser oraz prowadzący tegorocznego Sylwestra Życia we Wrocławiu.

Super inicjatywa, która mogła chociażby troszeczkę zaangażować wrocławskie środowisko muzyczne – mówi Piotr Świętoniowski, muzyk.

Impreza odbyła się pod hasłem Sylwester Życia. Pojęcie to ma wiele znaczeń.

Zwykle ludzi mówili albo podpisywali i wrzucali swoje zdjęcia do sieci pod hasłem „Sylwester Życia” – tak było w poprzednich latach, więc pomyślałem sobie, że ten Sylwester też jest Sylwestrem Życia. Nie dlatego, że ludzie są na jakiejś spektakularnej imprezie, a dlatego, że my tego nigdy nie zapomnimy. Jeszcze z drugiego powodu, dlatego, że tej nocy i ostatnimi czasy toczy się walka o zdrowie i życie, tych którzy teraz leżą w szpitalach. Również tych, którzy walczą o czyjeś zdrowie, czyli pracowników służby zdrowia – opowiada Paweł Gołębski.

Jak mówią artyści była to dla nich niezwykła przygoda. 

Przyszło mi grać do tej pory najwyżej ze wszystkich punktów, na jakich miałem przyjemność grać. Była to bardzo nietypowa forma, jak i cała teraźniejsza sytuacja – mówi Maciej Turowski, Dj Gambit.

Impreza się udała, ale artyści liczą na powrót do tradycyjnych koncertów.

Jest to na swój sposób ciekawe, ale wszyscy wolimy, żeby to się odbywało w normalnych warunkach – dodaje Piotr Świętoniowski, muzyk.

Wierzę, że po tym Sylwestrze, wszyscy jeszcze bardziej tłumnie przyjadą na Rynek i Jarmark. My z kolei będziemy mogli postawić wielką scenę tak jak kiedyś i może cały Wrocław tam będzie grał – mówi Paweł Gołębski, reżyser oraz prowadzący tegorocznego Sylwestra Życia we Wrocławiu.

Sylwester w tej formie odbył się po raz pierwszy, ale oby i po raz ostatni.

Zobacz również

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy