Sztukę mają w DNA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Galeria DNA to przestrzeń, w której znajdują się obrazy uznanych artystów, jak i nowicjuszy. Mimo że galerie cały czas są zamknięte, wszyscy zainteresowani mogą zabrać sztukę do domu, biorąc udział w organizowanej przez Galerię aukcję.

Spotykamy się tu z okazji organizowanej przez nas 54. Aukcji Sztuki Współczesnej. Weźmie w niej udział około 50 obrazów, które skrupulatnie wyselekcjonowaliśmy – mówi Pamela Beczek, menadżerka Galerii DNA. 

Wśród artystów, którzy wystawiają swoje obrazy na aukcji są między innymi Joanna Misztal, Marek Pękacz, Andrzej Sajewski czy Hugo Giza. Jakie obrazy można kupić?

Od obrazów figuratywnych, przez abstrakcję, surrealistyczne obrazy. Na pewno każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Polecam zwrócić uwagę na obraz wiodący. Jest to obraz Marka Pękacza, pt. Kobra Shelby. Jest to dzieło, które pod oczywistą warstwą obrazu ma ukryty jeszcze jeden, widoczny tylko pod światłem UV. To szczególna technika opracowana przez autora. Bardzo wyjątkowa – warto zwrócić na nią uwagę – mówi Pamela Beczek, menadżerka Galerii DNA. 

Galeria powstała z pasji i chęci pomocy nie tylko młodym artystom. Zawsze powtarzam, że Michał Anioł by nic nie stworzył, gdyby ktoś tego u niego nie zamówił. Dlatego wszystkich biznesmenów, tych, którzy posiadają jakiekolwiek gabinety zachęcam, żeby wisiał u nich chociaż jeden obraz. Ta sprzedaż pozwala artystom żyć z malowania – mówi Piotr Wawrzynów, właściciel Galerii DNA.

W aukcji można wziąć udział przez Internet i wylicytować wymarzony obraz. Aukcja trwa do 22 kwietnia.

Zobacz również

Wakacje to odpoczynek, jednak całe dwa miesiące bez szkoły to dużo czasu, z którym czasem nie wiadomo, co zrobić. Tutaj naprzeciw wychodzi Kobierzycki Ośrodek Sportu i Rekreacji ze swoimi sportowymi, letnimi półkoloniami.

Social media

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Masz istotne informacje?

Napisz do nas:
kontakt@echo24.tv

Najnowsze programy